Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 3. Půlden sekcí
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 3. Půlden sekcí

datum: 17.07.2018
zdroj: PS GALAXIE

Kategorie nejmladších:
Dnešní dopoledne se neslo v duchu dne sekcí. S nejmenšími jsme se odebrali do lesa, kde jsme stavěli domečky z materiálů, které nám přišel zrovna pod ruku :). Také jsme si zahráli hru, při které se děti snažily proplížit hustým houštím a dostat se k vedoucím, tak aby je nikdo neviděl. Následovala hra na schovávanou a nakonec jsme se vrátili do tábora na oběd.

Kategorie mladších:
Naší mladší se ke dni setká nejprve rozhodli jít do lesa, kde hráli poznávací kompot nebo plížení a velmi úspěšný pěvecký souboj, u kterého slyšeli spoustu zajímavých interpretací a moc se bavili. Následně se přesunuli do tábora, kde probíhala velká táborová schovávaná a obeznámení s pravidly o bezpečnosti při přesunech,

Kategorie starších:
Třetí den jsme strávili na dobrodružném výletě, všichni starší dohromady. Jako celá kategorie jsme se vydali na příjemnou procházku skrz lesy a několik polí do nedalekého městečka Jevišovice. Po příchodu do centra vzaly děti útokem občerstvení, kde měli úžasný výběr zmrzlin. Zbytek našeho společného času jsme strávili hraním různých her a děláním blbostí ;).