Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Jarní sraz oddílů ve stylu cesty kolem světa
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Jarní sraz oddílů ve stylu cesty kolem světa

datum: 01.04.2010
zdroj: PS GALAXIE

cesta-kolem-sveta Objet svět za čtyřicet dní je brnkačka. Jenže to bychom nebyli my, kdybychom se to nepokusili udělat rychleji. Postačí nám se vším všudy jeden víkend. Nevěříte? Přijeďte se podívat!

Vyjíždíme z Prahy a ve Francii máme objednanou loď. Přeplujeme Atlantik a v Americe se setkáme s indiány a vyzkoušíme místní známé sporty. Jakmile přejdeme celou Ameriku od východu k západu tak, jak to dělali první osadníci, pionýři, znovu nás bude čekat loď. Podíváme se do Austrálie s jejími klokany a nešťastně přemnoženými králíky.

Indie, bývalá perla Britského impéria. Zjistíme, proč se jí tak říká a celou ji překonáme na slonech. Neméně zajímavý bude i Egypt s tisíci lety historie. Možná zkusíme, jak se stavěla pyramida. Nakonec se zastavíme v Itálii, která proslula svými umělci, a ochutnáme zdejší speciality.

Nebo to také může dopadnout úplně jinak

Sraz se bude konat od 16.4 – 18.4. 2010 v základně Horní Kruty.

Přihlášku na sraz si můžete stáhnout pod tímto odkazem.