Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Krmení lahvičkami AVENT
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Krmení lahvičkami AVENT

datum: 08.10.2008
zdroj:

Mnoho maminek začne brzy krmit své dítě nějakou lahvičkou. Některé maminky si odsají své mateřské mléko a chtějí, aby miminko nakrmil někdo jiný. některé musí po poraadě s lékařem doplnit stravu a dokrmovat lahví a některé nechtějí nebo nemohou kojit. Dudlík AVENT je navržen a vyroben tak, aby miminku poskytoval co nejlepší náhradu za miminčin prs. Dovolí vám bez problémů střídat kojení s krmením z láhve.

Používáním kojeneckých lahví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižuje pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky. Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlí držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo.

Klinické pokusy prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

VIA SYSTÉM

AVENT představuje rodičům zcela nový a optimální způob krmení jejich dětí. AVENT VIA SYSTEM je multifunkční systém pro uskladnění mateřského mléka, dětské stravy i nápojů, pro krmení a pro opakované použití s možností sterilizace. S adaptérem je možné je našroubovat na odsávačku ISIS a odsávat mateřské mléko přímo do pohárku a poté přidělat dudlík a rovnou kojit.

Je vhodný pro používání v mikrovlnné troubě, k uskladnění v lednici a mrazáku. VIA pohárky jsou sterilní, pevné, stohovatelné. Modrá elegantní VIA víčka se závitem VIA pohárky dokonale utěsní.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

AVENT také vyrábí další příslušenství a pomůcky ke krmení a čištění, a to speciálně tvarované lžičky pro malou pusinku miminka, dávkovač suchého mléka pro přípravu tří dávek sušeného mléka, sterilní box na dudlík, těsnící víčka, které přemění lahvičku na zásobník. Dále je v nabídce Thermabag - termotaška, který udrží teplotu pokrmu až čtyři hodiny, a v neposlední řadě kartáč, který je speciálně tvarovaný na lahve a dudlíky.

BEZPEČNOSTNÍ RADY

  • Nepoužívejte abrazivní čistidla nebo antibakteriální saponáty. Extrémní koncetrace detergentu případně mohou způsobit, prasknutí plastových částí. Pokud se tak stane, okamžitě vyměňte.
  • Pravidelně kontrolujte, jestli není dudlík poškozený nebo protržený. V takovém případě okamžitě vyhoďte.
  • Používejte dudlíky určené pro věk vašeho miminka.

RSS čtečka: