Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Odsávačky AVENT ISIS
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Odsávačky AVENT ISIS

datum: 09.10.2008
zdroj:

S pomocí odsávačky mateřského mléka ISIS můžete rychle a pohodlně odsávat své mléko přímo z lahví AVENT nebo do jednotlivých předsterilizovaných VIA pohárků k uskladnění v lednici nebo mrazáku.

Odsávačka AVENT ISIS je všeobecně oblíbena maminkami i zdravotnickým personálem pro jednoduchost a lehkost odsávání a hlavně pro vyšší efektivitu odsávání než mají ostatní odsávačky.

Měkká silikonová vložka s pěti masážními výstupky provádí masáž prsu (a), která zajišťuje bezbolestné a přirozené odsávání mateřského mléka. Silikonová membrána (b) 100% zaručuje potřebný podtlak k odsávání. Sílu podtlaku a frekvence odsávání se reguluje stlačováním páky odsávačky.

Odsávačka AVENT ISIS

je vždy k dispozici s příslušenstvím - s lahvičkami, s VIA pohárky nebo s lahvičkami v soupravě pro snadnější přenášení odsátého mateřského mléka v izolované tašce s chladícími sáčky.

ISIS IQ UNO

je první ruční alektronická odsávačk, která je tak efektivní jako elektrická odsávačka do porodnic a navíc je snadno přenosná. Díky možnosti napájení bateriemi nebo přímo z el. sítě můžete odsávat bezstarostně a pohodlně, kdekoliv se nacházíte.

Vzali jsem všechno, co se maminkám líbí na ruční odsávačce ISIS - měkkou masážní vložku i páku pro lehké stlačování, díky kterým je odsávání jemné, přirozené a pohodlné - a přidali iQ elektronický mozek! Tento elektronický mozek si pamatuje rytmus odsávání, který si sama zvolíte, a v tomto rytmu pokračuje v odsávání za vás, aniž byste musela stlačovat páku. Tento rytmus je možné klykoliv změnit.

RSS čtečka: