Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Pomůcky ke kojení
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Pomůcky ke kojení

datum: 14.10.2008
zdroj:

AVENT se maminkám snaží co nejvíce pomoci, aby co nejdéle kojily a kojení pro ně nebyla zátěž. Kromě odsávačky mateřského mléka ISIS nabízí mamince celý sortiment pomůcek ke kojení.

Systém Niplette

pomáhá maminkám, které mají vpáčené nebo ploché bradavky. Pomocí jemného savého podtlaku vytáhnete bradavku ven do malého plastového kloboučku. při pravidelném používání zůstane bradavka nastálo vztyčená a usnadní vám tak kojení.

 

 

Jednorázové absorpční vložky

do podprsenky, které jsou čtyřvrstvé pro ULTRA absorpci, pohodlí a sucho, a prací bavlněné vložky do podprsenky s absorpční výplní, která také odvádí vlhkost do zadní části vložky, zachycují odtékající mateřské mléko.

Chrániče

Pokud se stane že maminka má pokousané a bolavé bradavky od svého miminka, i přesto může dále kojit, a to s tenkými silikonovými chrániči bradavek. které AVENT vyrábí ve velikostech standars a malé.

Konfortní sada mušlí (sběrače) ISIS s měkkou masážní silikonovou vložkou se nosí uvnitř podprsenky, aby uchránily bolavé bradavky před odíráním a zachytily vytékající mateřské mléko.

Krém na bradavky

je ideální pro ošetřování bolavých nebo popraskaných bradavek. Obsahuje léčivou složku lanolin (Medilan), aloe vera a kokosový olej.


RSS čtečka: