Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Stroj času aktuálně
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Stroj času aktuálně

datum: 26.07.2010
zdroj: PS GALAXIE

Vážení návštěvníci našich stránek, tábor se blíží neskutečnou rychlostí. Jelikož jsme na posledním sraze před táborem – v Malé Hraštici o náš původní stroj času přišli, ze získaných materiálů se nám podařilo sestavit částečně nový stroj času. Proč říkám „částečně“?

Dle plánů, které se nám podařilo zachránit před totálním zničením v ohni, jsme dokázali sestavit nový stroj času. Bohužel jsme ho ale nedokázali probudit k životu. Naskytují se možné domněnky, čím by to mohlo být. Je možné, že nám „něco“ při posledním přesunu uniklo. Také je možné, že nám chybí nějaká součástka, která v plánu nebyla zakreslena. Plány jsme překontrolovali a nic nenasvědčovalo přímé chybě. Asi nám však nezbývá nic jiného, než počkat na první zasedání Centra Galaxie a následné svolání Vědecké rady, kde můžeme probrat sled posledních událostí.

Pokud nás chcete podpořit a být u oživování stroje času, pojeďte s námi na tábor! Pokusíme se společně odhalit tajemství nového stroje času.