položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 ... 18

Co je při kojení normální? Vše, co vám vyhovuje

12.07.2015
články » těhotenství

Jak při kojení poznám, že postupuji správně? Má moje miminko dostatek mléka? Jak často mám miminko krmit? Proč kamarádka nekojí tak často? Tyto otázky si kladou matky v určitém období kojení. Nové studie Jacqueline Kentové, význačné badatelky v oboru laktace, nově definují ,...

Vyhrajte kapky na dětskou koliku a podporu trávení

01.07.2015
články » těhotenství

Soutěžte s námi o tři balení termostabilních kapek BioGaia ProTectis 10 ml, které v případě potíží uleví vašemu miminku s kolikou.

Čeká vás operace v těhotenství? Není třeba panikařit

28.06.2015
články » těhotenství

Jste těhotná a hrozí vám operace? Co vás během ní čeká, jaké mohou nastat komplikace a hrozí nějaké nebezpečí vašemu miminku? Hned na začátku vás uklidníme, že není třeba se bát, naprostá většina zákroků proběhne bez jakýchkoliv následků. Pokud se ale chcete dozvědět podrob...

Zlatá hodina, první hodina s dítětem

24.06.2015
články » těhotenství

Vědci vypozorovali u novorozených dětí skutečně úžasné schopnosti. Narodí-li se donošené dítě přirozenou cestou a bez použití sedativ, můžeme u něj během prvních devadesáti minut po porodu pozorovat schopnosti, které se po této krátké době ztrácejí.

Monika ve 31. tt: V těhotenství záda bolet nemusí

15.06.2015
články » těhotenství

TĚHULKA LIVE MONIKA Když jsem byla na již zmíněném kurzu kojení, seděly jsme tři hodiny na zemi. Pro mě to bylo utrpení a od té doby mě šíleně začala bolet záda. Ptala jsem se jak zasloužilých, tak čerstvých maminek a všechny říkaly, že bolest zad k těhotenství prostě patří.

Monika ve 30. tt: S trojkou na začátku už i já balím do porodnice

08.06.2015
články » těhotenství

TĚHULKA LIVE MONIKA Jakmile se mi přehoupl 30. týden těhotenství, už i já, která má na všechno času dost, jsem trošku znervózněla. Přeci jen některé moje kamarádky rodily v 31. tt nebo třeba 33. tt., a to už by bylo v podstatě za chvíli. Proto i já jsem se začala po bytě shá...

Rady, jak přežít poslední měsíc těhotenství

07.06.2015
články » těhotenství

Jako koule, která se jen valí, nemůže stát, sedět ani spát. Poslední měsíc před porodem si většina nastávajících maminek říká, už aby to bylo za mnou. Je to ale zároveň poslední měsíc svobody, než začne kolotoč kolem miminka. Tak jak ho co nejlépe prožít?

Pro speciální a LIVE projekty Babywebu hledáme těhulky

04.06.2015
články » těhotenství

Pro čtenářsky oblíbený projekt Klub těhulek a nový speciální projekt Babywebu hledáme ženy v rané fázi těhotenství, které budou ochotné sdílet své zážitky z jedinečného období. Myslíte, že hledáme právě vás? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho KONKURZU

Gumová Kačenka

02.06.2015
články » těhotenství

MÁMA LIVE KATEŘINA Aniž by mě minule napadlo, že bych dnes pokračovala v lékařských tématech, je to tu Uplynulých 14 dní totiž bylo pěkně bolavých a proti našemu zajetému pohodovému rodinnému životu radikálně jiných.

Monika ve 29. tt: Třetí trimestr je záhul a bude hůř

01.06.2015
články » těhotenství

TĚHULKA LIVE MONIKA Říká se, že druhý trimestr je procházka růžovou zahradou. To můžu potvrdit. Bříško pomalu roste, mimčo občas kopne a je klid. Myslím, že je to takový odpočinek předtím, co pro těhotné připraví třetí trimestr. A to jsem teprve na jeho začátku.

Monika ve 28. tt: Mimčo se maskuje na svou první bojovku

25.05.2015
články » těhotenství

TĚHULKA LIVE MONIKA V poslední době mě už unavuje otázka: Už víte, co to bude? Nevíme. Prostě je to zvláštní, ale Piškotek se pořád tak maskuje, na ultrazvuku má nožičky u sebe a na 3D ultrazvuk jsme nakonec nešli. Je pravda, že takhle se prý schovávají spíš holčičky, takže ...

Krátké nohy dětských lží

21.05.2015
články » těhotenství

Včera jsem se projížděl na slonu. Zítra jdu na návštěvu k princezně na zámek. Svět dětské fantazie je nezměrný. Kde je ale hranice, kdy dítě přestává fantazírovat a záměrně lže?

Pozvání na sraz dvojčat a vícerčat

21.05.2015
články » těhotenství

Největší setkání dvojčat a vícerčat v ČR proběhne 13. června 2015 na Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem. Dvojčata a vícerčata mají vstup zdarma a kromě celodenního programu nabitého zábavou je pro ně připraven i přípitek a malý dárek.

Vyhrajte čokoládové pexeso a omalovánky od čokoládovny Carla

20.05.2015
články » těhotenství

1. června každoročně slavíme Mezinárodní den dětí, který má upozornit na jejich práva a potřeby. Mezinárodní den dětí je dnem, kdy se po celém světě pro děti konají různé zábavné akce, hry nebo sportovní turnaje. U nás probíhá oslava často tak, že děti dostanou drobný dáreče...

Monika ve 26. tt: Předporodní kurz je nutnost nebo zbytečnost?

11.05.2015
články » těhotenství

TĚHULKA LIVE MONIKA Předporodní kurz je kapitola sama o sobě. Některé kamarádky mě od něj zrazovaly, jiné říkaly, že bez něj nemám do porodnice ani chodit. Jeden předporodní kurz máme za sebou a musím říct, že to není špatná věc.

Tablety a spol.: Brzdí vývoj dětí, nebo mu pomáhají?

03.05.2015
články » těhotenství

Mamince skáčou prsty po displeji telefonu. Tenhle malý zázrak si nechce nechat ujít ani její dvouletý syn. Úžasná hračka mu však může způsobit problémy. Používání nových technologií má pro nejmenší svá pravidla.

Náplasti a pár gumových medvídků: už nekojím

28.04.2015
články » těhotenství

BATOLE LIVE ANITA Blíží se Anitčiny druhé narozeniny. O tom, že bych měla odstavit, mluvíme s Tomem už pár týdnů. On je víc přesvědčený než já. U mě je to nahoru, dolů. Když jsem hodně vysátá, omodřinovaná a zdecimovaná dceřinými častými výjezdy za mlékem, jsem pro. Ale zase...

Soutěž o 3 balení prémiové kojenecké výživy Sunar premium

28.04.2015
články » těhotenství

Sunar premium je díky svému jedinečnému složení diamantem v kojenecké výživě. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku, které se významně podílí na posilování imunitního systému a celkovém pohodlí dítěte.

Monika ve 24. tt: Všichni plaší, já jsem v klidu

27.04.2015
články » těhotenství

TĚHULKA LIVE MONIKA Jsem stresař. Chci mít všechno, hned, a když je přede mnou třeba velká zkouška nebo důležitá akce, tak nespím několik dní předem. Těhotenství mě ale trochu uklidnilo. Možná až moc. Ale mně to tak samozřejmě nepřijde.

Chcete, aby vaše dítě brzo mluvilo? Zpívejte mu

16.04.2015
články » těhotenství

Uspáváte svoje dítě ukolébavkou, rytmickým pobrukováním nebo notováním jednoduché melodie? Zpíváte si při různých domácích činnostech, jako je vaření nebo žehlení? Zpíváte si se svým dítětem denně?

Nebezpečí diety po porodu

09.04.2015
články » těhotenství

Jistě se již ke konci porodu těšíte, jak zhubnete. Říkáte si, že právě kojení se svými zvýšenými energetickými nároky bude ta pravá doba, kdy vám tělo umožní zhubnout na původní váhu. Je to ale naopak doba, kdy svým nerozumným zásahem do stravy můžeme nejvíce ublížit sobě i ...

Hnědá jako...

07.04.2015
články » těhotenství

MIMI LIVE MAX Hurááá, je tu jaro Sice jsem tedy ráno ještě musela škrábat námrazu na autě, ale už mi k tomu svítilo sluníčko a vypadá to, že odpoledne bude parádně. Já jsem sice v práci, ale děti mají prázdniny, tak si to hezké počasí užijí.

Gravid jóga: Ulehčí vám těhotenství i porod

07.04.2015
články » těhotenství

Obzvláště v těhotenství chceme prožívat vnitřní jednotu se všemi procesy, které se v nás odehrávají. Právě teď je nejvhodnější čas na vytvoření vztahu mezi námi a naším děťátkem. Jógová praxe bude mostem na této cestě k navazování prenatálního vztahu, vždyť slovo jóga vyjadř...

Srabíci, nemehla a špindírové

31.03.2015
články » těhotenství

BATOLE LIVE ANITA A bylo jaro. A všechno, všechno kvetlo, a ty včely tolik bzučely, a ta tráva byla taková veliká, a ta rosa jako granáty, a ti ptáčci tolik zpívali, a ti cvrčci - ale ti se něco nacvrčeli, a ta Anitka se nemohla nabažit houpání na houpačce. Houpy hou. Houpy ...

Monika ve 20. tt: Malé bříško taky bříško

30.03.2015
články » těhotenství

Je legrační, jak si člověk říká, že takhle se chovat nebude, a když v dané situaci je, tak se chová stejně jako ostatní. Přesně to se mi děje právě teď. Vždycky jsem se divila těhotným, že řeší, kolik přibraly a že mají třeba větší zadek. Vždyť jsou těhotné a je jasné, že se...

Genetické vyšetření párů s poruchou plodnosti

23.03.2015
články » těhotenství

Mirka s Petrem se už několik měsíců snaží o miminko, ale bez úspěchu. Rozhodli se využít možností umělého oplodnění. Ty je krom jiného přivedly do ordinace genetika. Co je tam čeká? A je jeho návštěva opravdu nutná?

Monika v 19. tt: Drobné vždy u sebe

23.03.2015
články » těhotenství

TĚHULKA LIVE MONIKA Jak se říká: Bez peněz do hospody nelez, tak u mě teď platí: Bez drobných ani nevycházej z bytu nebo z práce. Vřele doporučuji mít v těhotenství u sebe vždy minimálně deset korun v drobných. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat na WC.

Monika v 18. tt: Tlaku, tlaku, kde se touláš?

16.03.2015
články » těhotenství

Říká se, že je lepší mít nízký tlak než vysoký. To je určitě pravda, ale i nízký tlak má svá úskalí. Občas jsem měla tlak tak nízký, že mi bylo na omdlení, dokonce jsem sebou i párkrát praštila. V těhotenství se mi tlak ještě snížil.

Jak komunikovat s miminkem v bříšku?

10.03.2015
články » těhotenství

Ještě se nenarodil, a už s ním mluvíme. Cítíme jeho pohyby, hladíme jej a přemýšlíme, co všechno ten mrňousek v našem těle dokáže vnímat. Kdy vlastně začíná komunikace mezi námi a tou tajemnou, od samého počátku zbožňovanou bytostí?

Monika v 16. tt: Bublinky, bublinky, bublinky

02.03.2015
články » těhotenství

TĚHULKA LIVE MONIKA Jsem typ, který chce všechno hned. Takže už bych nejraději měla bříško, cítila pohyby a za chvíli měla zdravé miminko v náručí. Ale nic se nemá uspěchat.

 
 
1 2 3 4 5 ... 18