Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Utišení miminka šidítky AVENT
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Utišení miminka šidítky AVENT

datum: 09.10.2008
zdroj:

Zbaví Vás pocitu bezmoci a znepokojení, když miminko pláče, protože sání miminka uklidňuje. Šidítka se vyrábějí v nejvyšší kvalitě podle nejpřísnějších bezpečnostních norem (BS 5239:1988). Stlačitelný sosák s odvzdušňovacím otvorem a jeho dokonalá symetrie zajišťují přirozený vývoj patra, zubů a dásní - i když se šidítko v ústech vašeho dítěte otočí. 

Na rozdíl od neodvzdušněných šidítek se šidítka AVENT mohou sterilizovat párou. Každé šidítko má svůj ochranný kryt, aby bylo před použitím sterilní. Každé má také bezpečný kulatý kroužek. AVENT šidítka jsou rozděleny do skupin podle věku dítěte. Jejich design se pravidelně mění, aby byla k dispozici stále pestrá paleta nových barev a obrázků. Prodávají se v atraktivním balení po dvou kusech. 

Nová šidítka Sensitive nabízí miminkům ještě větší komfort. Tato šidítka mají více otvorů v kotouči, které zajišťují větší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění siln za kotoučem. Šidítka Sensitive nejen utiší miminko, ale také se starají o jeho citlivou pokožku. Přicházejí ve dvou věkových kategoriích a v balení po jednom nebo po dvou kusech. 

Bezpečnostní rady

  • Vyhoďte šidítko při prvních známkách poškození nebo slabé odolnosti.
  • Pro zabezpečení hygieny, umyjte před každým použitím.
  • Nepoužívejte abrazivní čistidla nebo antibakteriální saponáty. Extrémní koncentrace detergentu případně mohou způsobit, prasknutí plastových částí. Pokud se tak stane, okamžitě vyměňte.
  • Doporučujeme výměnu šidítka každé 4 týdny a to z bezpečnostních a hygienických důvodů.
  • Výrobek musí být používán pod dohledem dospělých.

RSS čtečka: