položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1192
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

13. den Expedice Platón (Řecko 360 před n.l.)

datum: 28.07.2017
zdroj: PS GALAXIE

Včerejší přesun do Řecka proběhl úspěšně, a tak jsme se probudili do krásného, horkého dne. Navzdory dnešním standardům pracovního nasazení v těchto končinách jsme se neprodleně vrhli do náročných studií na Athenské univerzitě. Naučili jsme se písmena řecké abecedy a rozpoznat různé druhy koření. Sepsali jsme si naše univerzitní pravidla, procvičili se ve znalosti římských číslic, geometrie a řecké mytologie.

V průběhu tohoto dopoledního bloku byl Platonovi odcizen jeho náramek, čímž byl vyvolán spor mezi dvěma členy akademie potenciálními zloději.

Odpoledne jsme pokračovali v našich studiích. Podívali jsme se, jak funguje kladkostroj a hydrodynamická brzda a zopakovali si základy zdravovědy. Poté jsme se zdokonalili v našich verbálních dovednostech v debatách a obhajobách svých názorů. Tento blok jsme završili tím, že jsme se odreagovali soutěží v běhu mezi jednotlivými skupinkami.

Po večeři proběhl soud, který vyhrál lstivý zloděj šperku. Tato nespravedlnost nám přišla vhod, protože jsme si díky ní mohli promluvit s naším hledaným Atlanťanem. Večerní přesun zpět do Centra Galaxie se nám však nepovedl, a tak nám nezbylo nic jiného, než jít spát a počkat na to, co nám přinese zítřejší den.