položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1192
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

15. den UNI II.

datum: 30.07.2017
zdroj: PS GALAXIE

Dnešní den byl naplánovaný druhý universiádní den. Od rána bylo jasné, že tentokrát pršet opravdu nebude, naopak nás čekalo veliké horko. Po důkladné rozcvičce a snídani s mitou, jsme se sešli na slavnostním zahájením s během s pochodní a čtením přísah sportovců i rozhodčích. Během dne jsme plnili atletický šestiblok: přespolní běh, běh na 60m, skok do dálky a skok do výšky, hod diskem a hod oštěpem. Kromě atletiky jsme si zahráli lakros, pálkovanou, vybíjenou, ringo a přehazovanou. Na samý závěr jsme si zaběhli dlouhé štafety. Ti nejlepší z nejlepších stanuli večer na stupních vítězů a v podvečer jsme pak celý den završili černým divadlem.

Během dne se nám také ozval zvuk, který již velmi dobře známe a víme, že přistál modul. Několik dětí se tedy do něj vypravilo a přinesly nové zprávy ohledně naší spolupráce s Atlanťany. Dostali jsme původně databanky k Tibetu a Inuitům, posléze jsme se však dozvěděli, že tyto prsteny již vyzvedli v naší době a není tedy potřeba naší pomoci. Nicméně celotáborová vědecká rada shrnula vše, co již víme a co se stalo během tábora a také jsme se vrátili k myšlence, že tyto databanky možná obsahují nějakou zvláštní šifru nebo kód. Tomu bychom se rádi věnovali zítra.