položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1192
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

16. den Koupaliště a přesun na Havaj

datum: 31.07.2017
zdroj: PS GALAXIE

Dnes nám již od rána přálo počasí, a proto jsme se rozhodli ověřit kvalitu vody v okolních koupalištích. Nejmladší se opět vydali na koupaliště v Únanově, zatímco mladší a starší si svá koupaliště prohodili a tak si mladší mohli užít akvaparku ve Znojmě a starší se museli spokojit s Hlubokýma Mašůvkama.

Po návratu z koupaliště nám od Atlanťanů přišel další modul, který tentokrát obsahoval souřadnice našeho dalšího přesunu. Naši přátelé na oběžné dráze nás požádali, abychom se vydali na slunnou Havaj do roku 1779, kdy ji navštívil mořeplavec James Cook.

Jen co jsme dovečeřeli, povyprávěli jsme si krátce o historii Havaje a důležitých bodech návštěvy Jamese Cooka. Jakmile jsme si byli jisti, že o cílové době víme dostatek informací, vydali jsme se na přesun do jídelny.

Po přesunu jsme vyslali hrstku odvážlivců na průzkum základny, při kterém objevili několik domorodců, jak postávají poblíž královského trůnu. Když jsme za nimi přišli, přivítal nás náčelník, a společně se šamanem nás odvedli na posvátné místo. Tam nám šaman převyprávěl místní legendu o bohovi Lono, který svou krutostí převyšoval ostatní bohy. Poté jsme odešli zpět do tábora a po povinné hygieně se uložili k spánku.