položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1192
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

18. den Z Havaje na Atlantidu

datum: 02.08.2017
zdroj: PS GALAXIE

Ráno jsme se opět probudili do tropického počasí Havaje. Dopoledne nás čekaly místní tradiční hry jako je mřížka, lanová síť a hra se špalíky. Když již tyto hry téměř končily, přiběhl do vesnice James Cook s žádostí o pomoc, že ztroskotal a potřebuje pomoc s opravou lodě. Místní domorodci ho ale vyhnali a odmítli s ním spolupracovat. Jeden z havajských bojovníků byl pověřen odvedením Cooka z vesnice. Po chvilce jsme zaslechli střelbu a šli se podívat s náčelníkem na místo. Zde ležel již mrtvý James a zastřelená havajská tanečnice, která byla potomkem Atlanťanů. Podařilo se nám získat prsten a pak se přesunout do Centra.

Odpoledne byla pak databanka, sprchování a hry. Poté ale nečekaně přistála v základně raketa, kde bylo video s žádostí o poslední přesun a to do roku 9600př.n.l. na Atlantidu těsně před potopou a na závěr zprávy jsme se dozvěděli, že dva Atlanťani na nás čekají již u modulu a budou nás provázet na do této doby a to hlavně z důvodu naší bezpečnosti. Urychleně jsme se tedy oblékli do chitonu a šli je vyzvednout na dané místo, kde již čekali. Po přesunu v lese jsme šli do základny, kde byl připraven veliký Sněm dvanácti, při kterém vládce s královnou povolali 12 významných rodin a vyslali je na plavbu do 12 míst na Zemi, kde mají hledat své nové domovy. My ale netrpělivě čekali na další událost, kdy vládce těsně před potopou se odebral do Posseidonova chrámu, kde tajně vyslal 13. rodinu a to na cestu ke hvězdám. Poté jsme před něj předstoupili my a vysvětlili mu celý příběh, který pak následoval a my byli jeho účastníky. Poté jsme vládci nabídli, že ho vezmeme také na přesun, aby nemusel zemřít na dně oceánu v chrámu. Přesun jsme stihli opravdu na poslední chvíli, do jídelny se již valily vlny a hřměla bouře. Ale vše dopadlo jak mělo a jsme již zpátky v Centru Galaxie.