položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1192
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

6.den řemeslný den

datum: 22.07.2017
zdroj: PS GALAXIE

Ráno nás probudil hluk přistávající rakety, ve které bylo další video. Tentokrát jsme se dozvěděli, kdo a proč nás kontaktuje. Jedná se o potomky lidí z bájné Atlantidy, kteří se zachránili před jejím potopením a jejich úkolem bylo nalézt novou planetu pro život a vrátit se pro potomky původních Atlaňťanů a vyzvednout pilíř jejich kultury. K tomu však potřebují naší pomoc. Vědecká rada se pak rozhodla, že se jim pokusíme pomoci.

Dopoledne už mohl začít plánovaný řemeslný den. Mohli jsme si vybrat hned z několika řemesel, u kterého jsme mohli strávit celé dopoledne. Vyzkoušeli jsme si: výrobu mýdla, svíček, papíru, košíků, zbroje, šperků. Také jsme drátkovali, tkali, filcovali a zahráli si na truhláře, pekaře, švadleny a hrnčíře. Před obědem jsme si pak vyzkoušeli, jak dřív přenášeli tovaryšové své zboží na tržiště, přes les plný lupičů a to díky hře na pašeráky.

Odpoledne nás čekalo další kolo řemesel, kdy jsme si mohli vyzkoušet něco, co jsme dopoledne nestihli. Před večeří jsme si ještě zahráli další hru směnný obchod, kdy jsme si vyzkoušeli, jak těžké bylo obchodovat a získat to nejlepší zboží na trhu. Večer nás ještě čekala výstava výrobku a předávání výučních listů, kdy jsme se stali mistry svých řemesel.

Závěr vyhodnocení přerušilo opět přistání rakety s dalším vzkazem, kde už byly instrukce k přesunu. A to do James Townu roku 1607 n.l., kde se vyskytovali Indiáni. Teď se jen zbývá domluvit, kdy se k nim přesuneme.

A aby toho dnes nebylo málo, před večerkou nás ještě navštívila skupinka Ašútů, kde byli i naši tři infiltrovaní rekruti. Měli za úkol nám vzít kartu od stroje času. Naštěstí jsme na to byli připravení a mohli jsme jim podstrčit kartu falešnou.

A pak už nezbývalo, než se vydat na kutě.