Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 11. Kalokaghatia
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 11. Kalokaghatia

datum: 24.07.2019
zdroj: PS GALAXIE

Dnešní budíček byl poněkud nečekaný. Ze štábu se vynořilo několik Ašutů, kteří zajali hlídku. Naštěstí se nám je podařilo rychle vyhnat z tábora. Ze štábu se nic neztratilo. Přesto jsme později zjistili, že nám chybí jedna karta od stroje času. Bohužel nevíme, zda ji mají Ašuti, anebo pro nás ještě neznáma jednotka zakuklenců. Kontrolujeme mrtvou schránku, zda v ní nenajdeme nějaké informace, kde se karta nachází.

Po nástupu nám už nic nebránilo v tom začít s výrobou loutek a kulis, pro večerní představení. Každý tým si vylosoval pohádku, na kterou si měl připravit loutky, kulisy a scénář. K dispozici měly děti dostatek tvořivého materiálu, který opravdu hojně využívaly a tím vznikly opravdu krásné loutky.

Výrobě jsme se věnovali celý den, aby bylo vše dokonalé pro večerní vystoupení, která se dětem opravdu moc povedla. Nechyběla ani odborná porota, která rozhodla o výsledcích.

Děti si tvoření užily a těšíme se na to, co nám přinese další den.