Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 12. Tvoje tvář má známý hlas
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 12. Tvoje tvář má známý hlas

datum: 31.07.2018
zdroj: PS GALAXIE

Dnes ráno nás probudily hvězdy televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Místo rozcvičky nás čekala soutěž v rychlosti a postřehu. Dopoledne jsme si zařádili na taneční desce, vyrobili koláže na téma módy, a abychom nebyli ve společnosti mimo, zopakovali jsme etiketu (a dokonce jsme se dozvěděli, že to není jen nálepka na láhvi s pitím).

Ještě před obědem jsme stačili procvičit znalosti ze světa kultury. Odpoledne si holky a dokonce i kluci při zkoušce zručnosti vyrobili květinu nebo motýla z korálků a drátů, vyluštili jsme nárazovku a pilně jsme v jednotlivých sekcích nacvičovali vystoupení na večer.  Dobrou náladu jsme neztratili, ani když se trochu rozpršelo a za odměnu se nakonec vyčasilo a vybrané písničky jsme se večer slavně a úspěšně předvedli při Galastar. Všem sekcím se představení velmi povedla a děti sklidily zasloužený potlesk. Spalo se nám pak moc dobře!