Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 15. druhý den ve francouzské cizinecké legii
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 15. druhý den ve francouzské cizinecké legii

datum: 30.07.2018
zdroj: PS GALAXIE

V 8:00 nás vzbudila siréna a všichni jsme museli absolvovat velmi náročnou rozcvičku vedenou přísným komandantem. Hned po rozcvičce byl zrádný kapitán vyzrazen a zatčen. Naneštěstí se mu ale podařilo utéct z tábora. Kolem 10 hodiny zazněl poplach, že jsou poblíž tábora Japonci a my se museli evakuovat do základny v lese, kde jsme strávili celé dopoledne i oběd. V rámci přípravy na boj s Japonci jsme si vyzkoušeli lanové aktivity, plížení s puškou a terénní kros. Po odpoledním klidu jsme se se rozešli do tří směrů na průzkum okolí a menší skupinka zůstala hlídat naše zásoby.  Na průzkumu jsme narazili na sklad potravin a dva atomové kryty ve kterých jsme objevili hledané desky s půlměsícem.. Ovšem po návratu zpět do našeho tábořiště jsme zjistili, že skupinka hlídající naše zásoby byla unesena Německými vojáky. Naštěstí nám po cestě nechávali různé předměty, abychom je následně mohli najít. A to se také povedlo.  Německou armádu jsme mohutným pokřikem vyhnali a tím zachránili naše členy. V tento okamžik už nám nic nebránilo v přesunu zpět do naší doby. Po přesunu jsme si zaběhli již známou databanku a osprchovali se. Po večeři k nám přišli dva bílí ašuti s návrhem na spolupráci v útoku na ,,běžné,, ašuty. My souhlasili a dobře jsme udělali, protože tímto útokem se nám podařilo získat zpět ukradený Menfis a Kleopatřin náhrdelník. Poté již následovalo klasické vyhodnocení expedice francouzská cizinecká legie. Dnešek byl pro nás velmi úspěšným dnem, protože jsme zase o krok blíž ke zničení Menfisu, který nám ruší náš stroj času.