Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 15. Mexická revoluce s Pancho Villou
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 15. Mexická revoluce s Pancho Villou

datum: 29.07.2019
zdroj: PS GALAXIE

Ráno nás opět vzbudili vládní vojáci a vyhnali nás na rozcvičku. Po snídani opět velkostatkář Lopez Negra vyhlásil práce na jeho haciendě. Dívky uklízely stoly po Dia de los Muertos a chlapci uklízeli hřiště. Po chvilce ale do vesnice vtrhli banditi a podařilo se nám zajmout velkostatkáře s manžellkou a vyhnat celé vojsko i s generálem. Lopez pak byl donucen podepsat papír, kde se vzdává všech svých nemovitostí ve prospěch Mexika.

Pak již byla vesnice v rukách banditů a byl vyhlášen výcvik, abychom se přidali do jejich řad. Trénovali jsme maskování, boj muže proti mužim střelbu a běželi jsme kros.

Před obědem nás opět napadli vládní vojáci, ale i s posilami z ostatních vesnic. Vzali jsme tedy všechny naše zbraně a vyrazili na ně. Několikrát se nám podařilo je zahnat, ale opě zaútočili a to se opakovalo asi půl hodiny. Ale vítězství bylo na naší straně a poslední útok jsme vyhráli.

Po obědě a siestě, kdy jsme si zpívali s Mariachim, jsme podle mapy vyrazili přepadnout vlak, který vezl zlato. Nakonec se /nachovi podařilo získat obrovskou truhlu s pokladem. Když jí otevřel, byl v ní také předmět velmi podobný našemu holokronu, jenže se zrovna zalíbil Panchovi a vzal si ho. Napadlo nás tedy vyzvat bandity na souboje a zkusit předmět na něm vyhrát. Museli jsme se utkat v přetahu lanem, křížové palbě a osmi zápasech tlachtli, než jsme nakonec předmět získali.

Poté přiběhl posel s výbornou zprávou, že všechna vojska v kantonu se vzdala a vítězství je tedy jisté. Pancho Villa všechny seřadil a pod mexickou vlajkou jsme si za zvuků kytary zazpívali revoluční píseň.

Nakonec jsme museli jen vymyslet, jak odlákat bandity ze základny, abychom se mohli přesunout. Zkusili jsme mnoho intrik, ale nejvíce slyšeli na saloon s tequilou a vyrazili tedy do lesa, kam jsme je poslali.

Po přesunu jsme se vysprchovali, napsali databanku a pospíchali na diskotéku.