Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 16 UNI
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 16 UNI

datum: 02.08.2019
zdroj: PS GALAXIE

Tento den byl opět ve znamení druhého sportovního dne. Po slavnostním zahájení se konaly další sporty jak v dopoledním, tak i odpoledním bloku. Bohužel, i přes velkou prosbu o pěkné počasí se prosbě nepodařilo vyhovět a díky občasnému dešti jsme museli zrušit například dlouhé štafety. Večer nás čekalo slavnostní vyhodnocení. Po skončení týmového setkání nám však stroj času oznámil hlášení, ve kterém zachytil komunikaci mezi místním integrovaným záchranným systémem, komunikující s policejní hlídkou a vojáky. Hovořili o dopadu neznámého tělesa v blízkosti našeho tábora. Chtěli jsme tento incident prověřit sami a tak jsme se vydali k nejbližšímu rybníku, kde jsme objevili československou sondu Prognoz 9, která od roku 1984 kroužila na oběžné dráze a dopadla až nyní. Ze spadlé sondy se nám podařilo oživit základní desku, kterou jsme dokázali připojit na projektor a zjistili jsme, že tato družice v sobě obsahovala zakódovanou zprávu. Starší se dali luštění.