Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 16. Universiáda 2
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 16. Universiáda 2

datum: 31.07.2018
zdroj: PS GALAXIE

Probudili jsme se do slunného dne. Dnes nás čekala druhá univerziáda a dlouho očekávané disciplíny. K těm nejžádanějším bezesporu patří skok do výšky a pak skok daleký, běh na 60m, hod oštěpem a diskem. K těm méně oblíbeným pak patří přespolní běh, ale i ten jsme ve většině zvládli. Počasí nám tentokráte přálo až moc a v průběhu sportů jsme se pravidelně osvěžovali pod rozstřikovačem přidělaným na hřišti. Po individuálních sportech jsme si zahráli kolektivní sporty jako pálkovanou, freesbee, ringo, přehazovanou a černá a bílá pro nejmenší. Zlatým hřebem každé univerziády musí být pak štafety, které tentokrát opravdu vyšly.

Na večerním slavnostním ceremoniálu jsme pak rozdali posledních 200 medajlí těm nejlepším sportovcům a hráčům.

Co jsme ale vůbec nečekali, bylo hlášení stroje času a tentokráte opravdu vážné. Stroj je vážně poškozen a zbývají nám poslední 2 přesuny a pak jeho činnost přestane!! Co s těmito dvěma přesuny uděláme a jak je využijeme? Ráno moudřejší večera dobrou noc.