Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 2. V centru
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 2. V centru

datum: 15.07.2019
zdroj: PS GALAXIE

Dnešní den byl zahájen budíčkem a následnou rozcvičkou. Dopoledne jsme kreslili standarty sekcí a zahráli si první hry na skupinky jako například hutututu, přehazovanou či ringo. Během poledního klidu se poprvé sešla vědecká rada. Odpoledne jsme dodělávali standarty a hráli oblíbené hry harpie a černá/bílá.

Přes den jsme také zpozorovali ašutskou mrtvou schránku, ve které jsme získali informace o umístění jejich základny. Rozhodli jsme se ji tedy před večeří navštívit. První akce proběhla hladce, a dokonce se nám podařilo ukořistit zpět ukradený Holokron.

Po večeři nás čekala cesta, při které jsme museli prokázat odvahu a za odměnu jsme získali táborové nášivky. Potom už jsme si jen vyčistili zuby a těšíme se na to, co nás bude čekat zítra.