Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 6. Husité den druhý
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 6. Husité den druhý

datum: 20.07.2019
zdroj: PS GALAXIE

Hned ráno nás husitští bojovníci probudili na spolešnou rozcvičku, která se nesla ve vojenském stylu. Dopoledne jsme měli možnost zůčastnit se husitské bohoslužby, tedy přijímání pod obojí, kterou vedl husitský kněz. Po bohoslužbě jsme po kategoriích obešli tři stanoviště, kde jsme si zahráli na vozovou hradbu, a poté hry čáry a trojnožku. Před obědem jsme si všimli, že se husité pohádali a zmizeli, a tak nás napadlo, že se pokusíme znovu o přesun do CG. Přesun byl konečně úspěšný.

Hned po přesunu jsme vyšli z jídelny a zpozorovali jsme, že se v našem táboře střetly dvě jednotky. První jednotka byli ašúti a druhá jednotka je nám dosud neznáma. Tyto dvě jednotky si nás ani nevšimli a bojovali spolu po celém táboře. Poté tábor opustili, aniž bychom museli zasahovat. Po jejich odchodu jsme zavřeli brány a odebrali jsme se na oběd a polední klid.

Odpoledne nás čekal klasický popřesunový trojblok, ve kterém si děti zaběhly databanku, osprchovaly se, a také si trochu odpočinuli. Starší a mladší se ještě stihli naučit mnoho uzlů a šifer.

Večerní program sestával z vyhodnocení expedice Střet Kultur, které bylo zakončeno týmovými okrsky a samozřejmě pokřiky.