Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Den 8. Pouť / Skotsko I
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Den 8. Pouť / Skotsko I

datum: 21.07.2019
zdroj: PS GALAXIE

Po několika fyzicky náročných dnech na děti dnes čekala odpočinková pouť. Děti měly šanci si na stanovištích vysoutěžit korálky, které pak mohly utratit v našem Galaktickém Marketu za sladkosti.

Ráno jsme si promluvili s bytostí obývající tajemný holocron a od ní jsme se dozvěděli místo a čas dalšího přesunu. Naše kroky tentokrát směřovaly do Londýna roku 1306, tedy do období bojů o skotskou nezávislost.

Hned po přesunu jsme byli svědky popravy Williama Wallace. Mezi nás se zamíchali Skoti v čele s Robertem de Bruce. Anglický král Edward se dozvěděl, že Bruce je v Londýně a rozhodl se ho najít a zajmout. Skoti začali nenápadně utíkat z Londýna a my s nimi. Zdálo se totiž, že jeden z nich je přesně ten, kterého jsme hledali. Bohužel ho hned po opuštění tábora unesla tajemná organizace, která nám letos kazí plány. Pomoci jsme mu nedokázali, tak jsme se Skoty pokračovali do lesního ležení.

Bruce si uvědomil, že o skotskou korunu už usiluje mnoho rodů a rozhodl se nechat korunovat skotským králem. Vydali jsme se tedy do města Sconne, kde v místní katedrále proběhla korunovace Bruce králem. Složili jsme mu hold a vydali se na večeři. Po večeři se strhl déšť, takže jsme zůstali v táboře a do lesního ležení jsme se už nevraceli. Po večeři dorazila do města skotská šlechtična, která požadovala skotskou korunu pro svého příbuzného. S tím Bruce nesouhlasil a přikázal dětem připravit mu druhou korunovaci. Toho se děti zhostily s vervou a uspořádali opravdu pěkný a ceremoniální obřad.

Pak už jen následovala menší slavnost Highland Games a šli jsme spát.