Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Krátká anketa pro naše návštěvníky
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Krátká anketa pro naše návštěvníky

datum: 04.08.2018
zdroj: PS GALAXIE

Zatím co autobusy jsou na cestě zpět do Prahy, dovolte nám Vám nabídnout malou anketu spojenou s propagací táborového dějství

Hodnocení jako ve škole 1= nejlepší, 5 nejhorší

Poznámka: Tato anketa je vložena automaticky do příspěvku. Poznámka: Tato anketa je vložena automaticky do příspěvku. Poznámka: Tato anketa je vložena automaticky do příspěvku. Poznámka: Tato anketa je vložena automaticky do příspěvku. Poznámka: Tato anketa je vložena automaticky do příspěvku.

Pokud nám chcete poskytnout zpětnou vazbu nebo sami zhodnotit, jak se Vám tábor z „té druhé strany“ líbil, můžete nám napsat e-mail na galaxie@147.cz nebo nám můžete pod tímto článkem zanechat vzkaz. Budeme rádi za každý příspěvek, který nám jistě poskytne zpětnou vazbu co nového vylepšit. Děkujeme!