Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Příměstský tábor 2018- Den 1.
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Příměstský tábor 2018- Den 1.

datum: 21.08.2018
zdroj: PS GALAXIE

Včera jsme odstartovali další prázdninovou akci, a to příměstský tábor!

Ráno jsme se sešli v klubovně, kde svou přítomností děti překvapil Viking Ragnar, který je takto požádal o pomoc. Dozvěděli jsme se, že na jeho ostrově žijí lidé a draci v souladu, který udržuje jistá magická deska, ta se ale rozlomila na pět částí, které se v této chvíli nachází v naší dimenzi. Úkol je to tedy jasný: Najděte rozlomené části, složte je a zkroťte tak draky!

Pomocí šifry jsme se dozvěděli o umístění prvního dílu. Náš úkol nás zavedl na naučnou stezku Svatojánské proudy, kde jsme všichni byli ohromeni okouzlující scenerií kolem Vltavy. Během cesty jsme si zahráli několik her, a dokonce se nám podařilo najít i onu část desky. Pondělní úkol byl tedy splněn, a proto jsme si za odměnu dali zmrzlinu, která nám zpříjemnila čekání na autobus.

Průběžně budeme přidávat také fotky, na které se můžete podívat zde.