Deprecated: Function ereg() is deprecated in /domains1/gh43199000/public/www_root/inc/gen_inc/articles-first.php on line 205
Závažná chyba stroje času poslední přesun?
 
položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1187
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Závažná chyba stroje času poslední přesun?

datum: 13.05.2010
zdroj: PS GALAXIE

Včera při odpolední schůzce oddílu Antares si do naší klubovny přišel postěžovat jeden spoluobčan, který nás upozornil na náš sklad v Řehořově ulici – že „tam něco houká“. Okamžitě jsme vyrazili do skladu s Lukášem, který měl klíče od skladu. Když jsme se ocitli ve skladu, byl tam náš stroj času a podával zmatené a podivné informace. Stroj času hovořil v neúplných větách stále ve smyčce. Několikrát jsme si vyslechli hlášení a nakonec ho i nahráli na kameru, abychom si hlášení mohli pustit v klubovně znovu.

Stroj času hovořil o Albertu Einsteinovi , o výzkumu atomových bomb, o Princetonské univerzitě, o roku 1945, ale také se zmínil o kritické chybě a definitivním zablokování do 30ti dnů a posledním možném přesunu v čase.

Na večerní poradě jsme se dohodli, že využijeme letní sraz v Malé Hraštici, kde provedeme „poslední“ přesun v čase, a to do roku 1945 do Princetonu, kde se v tuto dobu pohyboval vědec Albert Einstein.

Musíme zjistit, co se stalo s naším strojem času a odhalit důvod, proč se jedná o poslední přesun. Proto neváhejte a pojeďte s námi na letní sraz, kde proběhne po několika letech přesun v čase! :-)

Stroj_casu