položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Autosedačka TRANSFORMER XT

Dětské zboží » dětské autosedačky » skupina II/III (15-36kg) »

Autosedačka TRANSFORMER 15-36kg - 8barev
Dostupnost: ARCHÍV
(staženo z prodeje)
Kód:TFM09
Značka:Concord
Kategorie:Dětské zboží
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: --------

Podobné zboží výrobce Concord

Travel Set NEO Air

23 690.00 Kč
Travel Set NEO Air

Autosedačka LIFT CORE

3 890.00 Kč
Autosedačka LIFT CORE

Báze AIR Isofix

3 790.00 Kč
Báze AIR Isofix

 • Autosedačka TRANSFORMER, pohled zezaduSkupina II/III
 • Hmotnost dítěte: 15 až 36 kg  
 • Věk: cca 3 až 12 let

Veliký skok ve funkčnosti a designu: Autosedačka Concord Transformer poskytuje dosud nepoznanou lehkost ovládání. Opěrka hlavy, ramenní chrániče a polohování – všechny tyto důležité funkce mohou být ovládány stisknutím tlačítka, podporovaného pneumatickým systémem. Autosedačka se plynule přizpůsobuje růstu dítěte, čímž zajišťuje skutečně pohodlnou jízdu pro děti ve věku od 3 do 12 let. Uzavřený tvar skořepiny autosedačky garantuje maximální bezpečí v každém věku. Originálním designem je autosedačka Concord Transformer prototypem autosedačky nové generace.

Maximální bezpečí a jedinečná lehkost ovládání. Autosedačka roste po stisknutí tlačítka tak, aby dítěti vyhovovala v každém věku.

 • Výška opěrky hlavy, výška i šířka ramenních chráničů je současně a plynule nastavena při stisknutí tlačítka.
 • Konektory TWINFIX (pro ISOFIX) se otevřou po stisknutí tlačítka (verze XT)
 • Plynulé nastavení náklonu autosedačky po stisknutí tlačítka
 • Pojistka bezpečnostních pásů se otevírá a zavírá stisknutím tlačítka
 • Robustní, dvojitá bezpečnostní skořepina v oblasti hlavy a ramen
 • Uzavřený tvar skořepiny poskytuje optimální ochranu celého těla v případě bočního nárazu
 • Unikátní design s čistými liniemi se hodí do každého interiéru automobilu
 • Potah autosedačky má vlastnosti konceptu TRIZONE:  materiál závisející na požadavcích pohodlí, vzdušnosti nebo opotřebování. 

  Autosedačka TRANSFORMER, Ocenení časopisu Dtest
 • PLYNULÝ RŮST: VARIOSIZE SYSTEM
  Autosedačka TRANSFORMER roste s dítětem. Díky systému VARIOSIZE se flexibilně přizpůsobí velikosti dítěte s milimetrovou přesností. Jedním centrálním tlačítkem lze změnit rozměry autosedačky ve dvou směrech – ve svislém výšku opěrky hlavy a ve vodorovném šířku ramenních chráničů.
 • NAJÍT SPRÁVNOU POLOHU: PROCOMFORT SYSTEM
  Pneumatický systém nastavení opěradla autosedačky nabízí během cestování dosud nepoznaný komfort. Lehké stisknutí tlačítka stačí k pohodlnému nastavení polohy opěradla autosedačky. Žádné rušení, žádné buzení – jednoduchá změna sklonu opěradla i se spícím dítětem.
 • DVAKRÁT TAK BEZPEČNÁ: DVĚ VRSTVY OCHRANY PROTI NÁRAZU
  Autosedačka TRANSFORMER je opatřena dvouvrstvou skořepinou. Tím jsou vnější plastové části odolnější a ještě lépe chrání proti nárazu.
 • VÝJIMEČNÉ POLSTROVÁNÍ: INTELIGENTNÍ OCHRANAZa stejných bezpečnostních vlastností je dvouvrstvá konstrukce autosedačky TRANSFORMER velmi tenká. Vzniklý prostor je využitý pro další tlumící vrstvu na ochranu hlavy a ramen. Při bočním nárazu je ochrana hlavy a ramen velmi vysoká.
 • DOKONALÉ UPEVNĚNÍ: ZAMYKACÍ VEDENÍ PÁSU
  Správné vedení bezpečnostního pásu je rozhodujícím prvkem bezpečného používání autosedačky. U autosedačky TRANSFORMER se vedení pásu automaticky přizpůsobí nastavení podle velikosti dítěte a zajistí dokonalé upevnění tříbodovými bezpečnostními pásy v automobilu. Vzhledem k barevnému označení nemůže dojít při instalaci autosedačky k chybě. Stiskem tlačítka se vedení pásu uvolní. 
 • PEVNÉ PŘIPOJENÍ DO VOZU: TWINFIX SYSTEM Pro vozy se systémem upevnění autosedačky ISOFIX, je autosedačka TRANSFORMER XT vybavena systémem TWINF IX, který výrazně usnadní používání. Po stisknutí tlačítka se uvolní spojky a autosedačka se rychle, bezpečně a pevně připevní do vozu.

Autosedačka TRANSFORMER, testyTesty a ocenění:

Eurotest uskutečněný prostřednictvím Stiftung Warentest, ADAC and ÖAMTC je jedním z nejvýznamnějších každoročních testů bezpečnosti a kvality dětských autosedaček. Stejně jako v předchozích letech dosáhla sedačka značky CONCORD nejvyššího ohodnocení pro rok 2009.

Nejnovější model Concord Transformer XT, získal hodnocení “dobrý”. Celkovým ohodnocením 2.0 je jednou z nejlepších dětských autosedaček ve skupině II/III a celkově v testech dětských autosedaček. Autosedačka Concord Transformer XT prokázala svou kvalitu v důležitých podkategoriích “bezpečná při nehodě” a “ochrana bočního nárazu”, ve kterých dosáhla také hodnocení “dobrá”.

Autosedačka Concord Transformer XT během testů velmi dobře obstála svou pevností
a inovativním bezpečnostním konceptem. Vysoké bezpečnosti je dosaženo velkou mírou kompaktnosti, uzavřenou tvarovanou skořepinou, která nabízí dokonalou celkovou ochranu těla v případě bočního nárazu. Unikátní vlastnosti jako dvouvrstvá bezpečná skořepina v oblastech hlavy a zad (tzv. Double Layer Impact Protection), stejně jako polstrované chrániče a integrovaný systém Twinfix (ISOFIX) zajišťují optimální ochranu ve všech směrech.

Celkové provedení autosedačky CONCORD TRANSFORMER XT má vysokou kvalitu: všechny použité materiály plně splňují vysoké požadavky kvality podle Standardů EC 300. Polstrování je založeno na unikátním materiálovém konceptu Concord Trizone splňující požadavky, komfortu, prodyšnosti a odolnosti proti opotřebení.

Dětská autosedačka CONCORD TRANSFORMER XT se systémem ISOFIX získala v nezávislém a objektivním testu časopisu TEST velmi úspěšné hodnocení kvality a získala oprávnění užívat štítek TEST.
Související produkty