položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Obsahuje video ukázku.

3D odlévací sada, s rámečkem

Dětské zboží » deníček, dětský otisk »

3D odlévací sada, s rámečkem
Dostupnost: ARCHÍV
(staženo z prodeje)
Kód:ODLIT02
Značka:3D odlitek
Kategorie:Dětské zboží
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: --------

Podobné zboží výrobce 3D odlitek


3D odlévací sada s rámečkemPřemýšlíte, jakým dárkem potěšit kamarádku, která se právě stala pyšnou maminkou? Zkuste 3D odlévací sadu, s jejíž pomocí snadno zhotoví trojrozměrný odlitek či otisk ručičky nebo nožičky svého právě narozeného miminka. Roztomilá nožička nepotěší jen ji, ale i příbuzné, pro které představuje ojedinělý dárek. Naše novinka – 3D odlévací sada s rámečkem – obsahuje navíc dřevěný rámeček z olše, barevnou paspartu a zlatou barvu se štětcem. Ozdobený a zarámovaný odlitek je pak trvalou vzpomínkou na nejranější okamžiky života každého děťátka. 

Exkluzivní přírodní materiál k vytvoření formy, je vyroben z mořských řas a je opatřen atestem Státního zdravotního ústavu v Praze. 

Každou zakoupenou sadou zároveň podpoříte činnost chráněné dílny v Sedlčanech, jejíž chráněnci nám pomáhají s kompletací zásilek, což pro ně představuje cennou zkušenost na cestě k běžnému zaměstnání. Děkujeme! 

Obsahuje:
- sáček s exkluzivní přírodní zdravotně nezávadnou hmotou z mořských řas na výrobu formy 150 g (pro 2 odlitky či 3 až 4 otisky)
- sáček se speciálně bělenou a tvrzenou sádrou 150 g
- odlévací misky
- hluboký dřevěný rámeček z olšového dřeva (16 x 16 x 3 cm)
- zlatá barva
- štětec
- návod k použití

3D odlévací sada3D odlévací sada s rámečkem