položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Šidítko silikon, 3-6 měsíců, bez BPA 2 ks

Dětské zboží » dudlíky, šidítka, kousátka »

Noční čas
Dostupnost: do 1-3 týdnů
Kód:497998
Značka:Avent
Kategorie:Dětské zboží
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: 166.00 Kč
Původní cena:175.00 Kč
Sleva:5%
Varianty produktu
  Noční čas do 1-3 týdnů 166.00,-
  Obrázek, chlapeček nodré a zelené do 1-3 týdnů 166.00,-
  Obrázek, holčička fialové a růžové do 1-3 týdnů 166.00,-
  Průhledné - fialové, dop do 1-3 týdnů 166.00,-

Podobné zboží výrobce Avent


Stlačitelný sosák s odvzdušňovacím otvorem a jeho dokonalá symetrie zajišťují přirozený vývoj patra, zubů a dásní – i když se šidítko v ústech vašeho dítěte otočí.
Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy.

Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.

Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková. 

Noční šidítko je opatřeno unikátním svítícím kroužkem.

Šidítka se vyrábějí ve 3 velikostech:
• 0-3 měsíce
• 3-6 měsíců
• 6-18 měsíců

Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. 
Design šidítek se pravidelně mění.


ŠIDÍTKA AVENT
vás  zbaví pocitu bezmoci a znepokojení. Šidítka se vyrábějí v nejvyšší kvalitě podle nejpřísnějších bezpečnostních norem (BS 5239:1988). Stlačitelný sosák s odvzdušňovacím otvorem a jeho dokonalá symetrie zajišťují přirozený vývoj patra, zubů a dásní – i když se šidítko v ústech vašeho dítěte otočí.
Na rozdíl od neodvzdušněných šidítek se šidítka AVENT mohou sterilizovat párou. Každé šidítko má svuj ochranný kryt, aby bylo před použitím sterilní. Každé má také bezpečný kulatý kroužek. Prodávají se v atraktivním balení po dvou kusech.