položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Skládací pyramida

Dětské zboží » dudlíky, šidítka, kousátka »

Skládací pyramida
Dostupnost: ARCHÍV
(staženo z prodeje)
Kód:27218
Značka:Lamaze
Kategorie:Dětské zboží
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: --------

Podobné zboží výrobce Lamaze

Los Eda

359.00 Kč
Los Eda

Sýrový domeček

349.00 Kč
Sýrový domeček

Záhadný uzel

379.00 Kč
Záhadný uzel

Koník a Sancho

369.00 Kč
Koník a Sancho

Lev Ríša

369.00 Kč
Lev Ríša

Tato unikátní hračka ve tvaru pyramidy s veselými obličeji zvířátek jistě zaujme pozornost vašeho děťátka. Pestrobarevné vzory upoutávají dětskou pozornost a podporují rozvoj zraku. Plastová madla ve tvaru trojúhelníků s hmatovými motivy rozvíjí jemnou motoriku a slouží i jako kousátka při prořezávání prvních zoubků. Při manipulaci vydávají rachtavé zvuky. Barevné střapce na boku pyramidy jsou vhodné na tahání a rozvíjí jemnou motoriku prstů. Díky novému Lamaze klipu hračku snadno připevníte na dětskou postýlku, stříšku kočárku nebo k přenosné autosedačce. 

Hračka je vyrobena z kvalitního veluru v kombinaci s plastem. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček. U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. 

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN. 

Věk: 6m+ 
Rozměry: 20 cm