položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Novorozenecká startovní sada lahviček

Dětské zboží » nádobí, příbory a papání » kojenecká láhev »

Novorozenecká startovní sada
Dostupnost: do 1-3 týdnů
Kód:514978
Značka:Avent
Kategorie:Dětské zboží
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: 670.00 Kč
Původní cena:840.00 Kč
Sleva:20%
Akční nabídka, omezená platnost    

Podobné zboží výrobce Avent


Startovní sada, PES medové zabarveníIdeální dárek pro čerstvé maminky a jejich miminka.

Varianta PP
Poloprůhledné lahvičky jsou vyrobeny z měkkého polypropylenu (PP). Jsou opatřeny redukčním kroužkem, který zajišťuje správné fungování lahvičky.

Varianta PESNovinkou je řada produktů vyrobenou z polyethersulfonu (PES),  který neobsahuje Bisphenol A. Tento plast je charakteristický medovým zabarvením. Velkou výhodou polyethersulfonu  je možnost používání ve zdravotnických zařízeních (nemocnice, porodnice), protože z něho vyrobené výrobky lze autoklávovat při vysokých teplotách.

Obsah:
2 láhve AVENT (125 ml) s extra měkkými novorozeneckými dudlíky
2 láhve AVENT (260 ml) s extra měkkými dudlíky s pomalým průtokem
Novorozenecké šidítko
Kartáč na láhve a dudlíky

Barva a design šidítek se mohou měnit.

Dvoudílný antikolikový systém se skládá z dudlíku AVENT a redukčního kroužku. Jedinečný pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a nikoliv do bříška dítěte. Dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení.

Používáním kojeneckých láhví AVENT předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

 

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Klinické pokusy* provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

Silikonový dudlík AVENT má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch pro

 

udí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

Kojenecké láhve AVENT musí být používány s čirým dudlíkem AVENT, který má na základně těsnící manžetu.

Náhradní dudlíky AVENT si můžete objednat v oddíle Dudlíky.
Související produkty