položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Obsahuje video ukázku.

SWIMTRAINER, Classic, žlutý

Dětské zboží » plavání kojenců a dětí »

SWIMTRAINER, Classic, žlutý
Dostupnost: ARCHÍV
(staženo z prodeje)
Kód:SWIMTR,red
Značka:Freds, swim academy
Kategorie:Dětské zboží
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: --------
Akční nabídka, omezená platnost    

Podobné zboží výrobce Freds, swim academy


SWIMTRAINER, ClassicSWIMTRAINER "Classic" poskytuje dětem potřebný pocit úspěchu a bezpečnosti při koupání ve vodě v každé fázi jejich vývoje. Výuka se SWIMTRAINER "Classic" pokládá základ pro úspěšné zvládnutí samostaného plavání. Výuka je založena na hře a rozvíjí celoživotní pozitivní vztah k vodě. Naše speciálně konstruované kruhy pro výuku plavání se vyrábí v různých variantách dle věku dítěte a jeho aktuálních schopností (červený, oranžový, žlutý).

Plavání s dětmi podporuje duševní a tělesný rozvoj, neboť ve vodě jsou možné pohyby, kterých malé děti zatím nejsou na suchu schopny. SWIMTRAINER "Classic" poskytuje dětem účinnou podporu v raném stadiu vývoje. Pozdější aplikací našich tréninkových technik dosáhnete dokonalého plaveckého stylu.

Náš SWIMTRAINER "Classic" nabízí dětem:

* ideální polohu při plavání ve vodě
* nafukovací polštářky zabraňující vyklouznutí dítěte
* nastavitelný bezpečnostní pás zabraňující překlopení vpřed

SWIMTRAINER, PhthalatVšechny SWIMTRAINERy "Classic" jsou vyrobeny z odolného plastu a jsou tvořeny 5-ti nafukovacími komorami. Praktické zapínací přezky a nafukovací bezpečnostní pásy umožňují rychlé a bezpečné "oblékání" kruhu na dítě.

SWIMTRAINER, TUVNáš SWIMTRAINER "Classic" je samozřejmě testován zkušebnou TÜV & GS a neobshuje žádné ftaláty.

 

červený, 6-18kg oranžový, 15-30kg žlutý, 20-36kg
SWIMTRAINER, Classic, red SWIMTRAINER, Classic, orange SWIMTRAINER, Classic, yellow
Používá se k seznámení miminka s vodou a výuce správných pohybů nohou při kopání (žabí reflex). Je koncipován pro děti o váze cca 6kg až 18kg a je určen pro začátečníky.
 
Používá se pro výuku pohybů rukou a nohou při plavání. Tento SWIMTRAINER "Classic" je určen pro malé děti s hmotností od cca 15kg do 30kg a je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé. Je určen k metodickému přechodu k volnému plavání. Tento SWIMTRAINER "Classic" byl navžen pro děti s hmotností cca 20kg až 36kg a je vhodný pouze pro pokročilé.