položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Obsahuje video ukázku.

Manuální odsávačka mléka bez BPA + zásobník 125 ml

Dětské zboží » pomůcky ke kojení » odsávačky mléka »

Manuální odsávačka mléka bez BPA + zásobník 125 ml
Dostupnost: SKLADEM
(dostupné na našem skladě)
Kód:528951
Značka:Avent
Kategorie:Dětské zboží
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: 890.00 Kč
Původní cena:1 209.00 Kč
Sleva:26%
Akční nabídka, omezená platnost    

Podobné zboží výrobce Avent


Manuální odsávačka mléka bez BPA + zásobník 125 mlŘada produktů vyrobenou z polyethersulfonu (PP),  který neobsahuje Bisphenol A.

Tento plast je charakteristický medovým zabarvením. Velkou výhodou polyethersulfonu  je možnost používání ve zdravotnických zařízeních (nemocnice, porodnice), protože z něho vyrobené výrobky lze autoklávovat při vysokých teplotách.

Obsah:

  - Manuální odsávačka s krytem hrdla/podstavcem
   - Zásobník na mléko (125ml)
   - Extra měkký novorozenecký dudlík
   - Cestovní box na dudlík
   - 1 těsnící víčko
   - náhradní díly

S pomocí manuální odsávačky Philips AVENT můžete rychle odsát mléko přímo do lahví AVENT k uskladnění v lednici nebo v mrazáku. Tak je možné, aby kdokoli nakrmil vaše dítě mateřským mlékem v době vaší nepřítomnosti. Odsávačka Philips AVENT je všeobecně oblíbena maminkami i zdravotnickým personálem všude na světě, kde našli zalíbení v jejím revolučním designu. Odsávání mléka manuální odsávačkou Philips AVENT je jemnější, klidnější a efektivnější než ostatními běžně dostupnými odsávačkami.

 

Manuální odsávačka Philips AVENT pracuje rychle, jemně a tiše, bez potřeby elektřiny nebo baterií. V nedávných klinických studiích bylo prokázáno, že je účinná stejně jako elektrické odsávačky v porodnicích – ale pouze za zlomek jejich ceny – a je i více preferována matkami pro svůj přirozený vzhled a pohodlí při používání. Její měkké silikonové výstupky masírují vaše prsa při odsávání a přesně simulují kojení vašeho dítěte. Systém se naučíte lehce ovládat a vaše mléko bude bez problémů proudit. Protože pracuje velmi jemně, manuální odsávačka Philips AVENTvám pomůže rychle překonat běžné problémy, jako jsou ucpané nebo rozpraskané bradavky.

Tajemství úspěchu je v kombinaci silikonové masážní vložky s výstupky ve tvaru okvětního lístku se silikonovou membránou, které společně během odsávání navozují podobné pocity jako při kojení:

Měkká silikonová vložka s pěti masážními výstupky zajišťuje masáž prsu (obr. a). Jak stlačujete páku odsávačky, výstupky se pohybují nahoru a dolů a jemně masírují dvorec bradavky. Masáž prsu zajišťuje bezbolestné a přirozené odsávání mateřského mléka.

Silikonová membrána (obr. b) 100% zaručuje potřebný podtlak k odsávání. Sílu podtlaku a frekvenci odsávání si můžete sama regulovat stlačováním páky odsávačky.

Závěr – více odsátého mléka přirozenějším způsobem než u ostatních odsávaček.