položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Angelcare AC300 monitor dechu

Dětské zboží » zdraví a kontrola » monitor dechu »

Angelcare AC300 monitor dechu
Dostupnost: do 1-2 týdnů
Kód:AC300
Značka:Angelcare
Kategorie:Dětské zboží
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: 2 499.00 Kč
Původní cena:2 690.00 Kč
Sleva:7%

Podobné zboží výrobce Angelcare


Hlídá pohyby a dýchání vašeho miminka a v případě abnormálního průběhu dýchání a při zástavě dýchání, apnoické pauze delší 20 vteřin, vás včas upozorní hlasitým alarmem. Hlasitý alarm současně stimuluje dítě k nádechu. Angelcare ® vyhodnocuje změnu chování miminka a při jeho opětovném dýchání sám vypne alarm a pokračuje v tichém monitorování.

 • nastavení citlivosti senzorických desek
 • hmotnost miminka NENÍ omezena
 • použitelné na všechny běžné dětské matrace

Angelcare AC300 sestává z Kontrolní jednotky designu Anděla, umístěné u miminka a 2 senzorickými deskami (snímacími) umístěnými pod matrací dítěte. Desky jsou s Kontrolní jednotkou propojeny tenkým elektrickým kabelem a bezpečným konektorem Jack 3,5mm (nelze rozšlápnout :-)

Jak Angelcare funguje?

Ať je děťátko vzhůru, nebo tvrdě spí, dvě vysoce citlivé senzorické podložky pod matrací zachycují každý i nepatrný pohyb po celé lehací ploše - dokonce i dýchání vašeho dítěte. Jestliže Angelcare ® nezaregistruje déle než 20 vteřin žádný dýchací pohyb, vyvolá alarm. Díky nastavitelné funkci „TIC“ je možno každý pohyb zobrazit opticky i akusticky.
Signály z desek jsou předány mikropočítači v Kontrolní jednotce ke zpracování. Zde je signál digitalizován s následnou extrakcí výsledného signálu použitelného pro detekci dýchacích pohybů. Software mikropočítače byl vyvíjen a laděn několik let a je vyladěn tak, aby poskytoval naprosto spolehlivé informace. Angelcare ® procesor, nejen že velmi účinně detekuje dýchací pohyb, ale má také vestavěnu vlastní inovativní techniku, která neustále monitoruje i sama sebe, s řadou bezpečnostních procedur umožňující spolehlivé použití Angelcare ® i v nestandardních či abnormálních stavech dítěte, nebo přístroje (zástava dechu, nepravidelné dýchání, apnoická pauza), kdy je spuštěn bezpečnostní poplach - alarm.

Baterie:

Provoz Angelcare ® zajišťují 2 AA alkalické 1,5V/LR6 baterie. Baterie jsou automaticky překontrolovány pokaždé, když je zařízení zapnuto a jsou kontrolovány i periodicky během používání. Jakmile se baterie blíží ke konci své životnosti, uživatel je včas upozorněn na nezbytnou výměnu baterií.

Pro koho je Angelcare AC300 vhodný?

 

 • Pro rodiče, kteří potřebují výhradně hlídání dýchacích pohybů - dítě s nimi dosud spí v ložnici.
 • Pro rodiče, kteří již mají babyphon (vysílačku zvuků) a proto potřebují pouze hlídání pohybů – včetně dechových.
  Tito rodiče tedy mohou svůj babyphon zkombinovat s monitorem Angelcare ®. Ve vážném případě je alarm přístroje Angelcare ® přenesen vysílačem jejich babyphonu na přijímač, stejně jako každý jiný hluk z dětského pokojíčku.
 • Pro rodiče dvojčat: Hlídání dvojčat ve dvou oddělených postýlkách je zajištěno použitím monitoru zvuku a dýchacích pohybů Angelcare ® AC401 (301, 301-R) spolu s monitorem dýchacích pohybů Angelcare ® AC300. Každé dítě z dvojčat využívá senzorické desky výhradně a pouze svého přiděleného monitoru
  Pohyby, resp. dýchací pohyby obou dětí jsou registrovány pomocí příslušných senzorických desek. Ve vážném případě je alarm z obou přístrojů přenesen přes vysílač monitoru zvuku a dechu (AC401, AC301, AC301-R) na přijímač Rodičovskou jednotku.
 • Provozní doba baterií: minimálně 50 dní při každodenním 24hodinovém NONSTOP používání.
 • Kontrolní indikátor baterií (optický + akustický)

 

Elektrosmog

Angelcare ® AC300 je provozován výhradně pomocí baterií. Tento přístroj nemá funkci babyphonu, a proto nevysílá žádné rádiové vlny a tedy neprodukuje elektrosmog.