položek:0
cena:0,- Kč
Tato sekce s dětské zboží obsahuje hračky pro všechny věkové skupiny. Najdete zde hračky pro holky i kluky. Oblíbené hračky jsou od značek MECCANO, LAMAZE či CLICKS nebo RC modely.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Hudební housenka

Hračky » hračky pro nejmenší » od 0 m+ »

Hudební housenka
Dostupnost: ARCHÍV
(staženo z prodeje)
Kód:27107
Značka:Lamaze
Kategorie:Hračky
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: --------
Doporučují zákazníci   Akční nabídka, omezená platnost    

Podobné zboží výrobce Lamaze

Páv Emil

369.00 Kč
Páv Emil

Opičák Milouš

359.00 Kč
Opičák Milouš

Ohebný červík

326.00 Kč
Ohebný červík

Los Eda

359.00 Kč
Los Eda

Záhadný uzel

379.00 Kč
Záhadný uzel

Naše pestrobarevná housenka vyrobená z jemného sametu se stane kamarádkou Vašeho dítěte, která jej bude provázet obdobím jeho růstu. Když ji během prvních měsíců života dítěte připevníte k postýlce, bude Vaše dítě pozorovat její zářivé barvy a usmívat se na její obličej. Metr na spodní straně housenky umožňuje měřit délku dítěte do 60cm. 

Později, až začne dítě poznávat svět pomocí ručiček, objeví pískátka, hmatky, rolničky i šustítka ukrytá v jednotlivých článcích housenky. Pestrobarevné vzory napomáhají rozvíjení zraku. Charakteristický tvar očí housenky využívající efektu „focal point“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace. Po zmáčknutí hlavy housenky se přehraje příjemná melodie. U všech hraček Lamaze, které se mohou dostat do úst není použito PVC.
 
Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na to, pro jakou věkovou kategorii jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963-96. 
Věk: 0 m+ 
Rozměry: 63 cm