položek:0
cena:0,- Kč
Tato sekce s dětské zboží obsahuje hračky pro všechny věkové skupiny. Najdete zde hračky pro holky i kluky. Oblíbené hračky jsou od značek MECCANO, LAMAZE či CLICKS nebo RC modely.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Koník Ferda

Hračky » hračky pro nejmenší » od 0 m+ »

Koník Ferda
Dostupnost: ARCHÍV
(staženo z prodeje)
Kód:27015
Značka:Lamaze
Kategorie:Hračky
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: --------
Akční nabídka, omezená platnost    

Podobné zboží výrobce Lamaze

Sýrový domeček

349.00 Kč
Sýrový domeček

Opičák Milouš

359.00 Kč
Opičák Milouš

Ohebný červík

326.00 Kč
Ohebný červík

Záhadný uzel

319.00 Kč
Záhadný uzel

Tento roztomilý červený koník s kontrastními vzory na bříšku napomáhá stimulovat zrak Hřívu a ocas má z barevných střapců, vhodných na tahání, které rozvíjí jemnou motoriku prstů Kopýtka mají uvnitř tvary stimulující hmat dítěte. Po zmáčknutí bříška začne koník řehtat a ozvou se zvuky klusajících kopýtek V bříšku vložen hrací strojek, přepínač ON - OFF, vyměnitelné baterie 3 x 1,5 V R44, jsou vloženy

Charakteristický tvar očí využívající efektu „focal point“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace Hračka je vyrobena z kvalitního veluru Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. 

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN. 

Věk: 0+ 
Rozměry: 25cm