položek:0
cena:0,- Kč
Tato sekce s dětské zboží obsahuje hračky pro všechny věkové skupiny. Najdete zde hračky pro holky i kluky. Oblíbené hračky jsou od značek MECCANO, LAMAZE či CLICKS nebo RC modely.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Koník Ferda

Hračky » hračky pro nejmenší » od 0 m+ »

Koník Ferda
Dostupnost: ARCHÍV
(staženo z prodeje)
Kód:27015
Značka:Lamaze
Kategorie:Hračky
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: --------
Akční nabídka, omezená platnost    

Podobné zboží výrobce Lamaze

Opičák Milouš

359.00 Kč
Opičák Milouš

Záhadný uzel

379.00 Kč
Záhadný uzel

Koník a Sancho

369.00 Kč
Koník a Sancho

Otočná zahrádka

1 399.00 Kč
Otočná zahrádka

Páv Emil

369.00 Kč
Páv Emil

Tento roztomilý červený koník s kontrastními vzory na bříšku napomáhá stimulovat zrak Hřívu a ocas má z barevných střapců, vhodných na tahání, které rozvíjí jemnou motoriku prstů Kopýtka mají uvnitř tvary stimulující hmat dítěte. Po zmáčknutí bříška začne koník řehtat a ozvou se zvuky klusajících kopýtek V bříšku vložen hrací strojek, přepínač ON - OFF, vyměnitelné baterie 3 x 1,5 V R44, jsou vloženy

Charakteristický tvar očí využívající efektu „focal point“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace Hračka je vyrobena z kvalitního veluru Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. 

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN. 

Věk: 0+ 
Rozměry: 25cm