položek:0
cena:0,- Kč
Tato sekce s dětské zboží obsahuje hračky pro všechny věkové skupiny. Najdete zde hračky pro holky i kluky. Oblíbené hračky jsou od značek MECCANO, LAMAZE či CLICKS nebo RC modely.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Malý mazlíček Lev

Hračky » hračky pro nejmenší » od 0 m+ »

Malý mazlíček Lev
Dostupnost: 1 týden
(skladem u dodavatele)
Kód:27032
Značka:Manhattan Toy
Kategorie:Hračky
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: 238.00 Kč
Původní cena:249.00 Kč
Sleva:4%

Podobné zboží výrobce Manhattan Toy

Vrnící míček

369.00 Kč
Vrnící míček

Lampička vážka

239.00 Kč
Lampička vážka

Šimpanz Patches

429.00 Kč
Šimpanz Patches

Legrační jahoda

290.00 Kč
Legrační jahoda

Náš lvíček z kolekce Malí kamarádi je vyroben z mnoha různých materiálů, které stimulují hmatové receptory.Pestrobarevné vzory pak napomáhají rozvíjení zraku. Barevné střapce na tahání rozvíjí jemnou motoriku prstů a kousátka ve tvaru oušek napomáhají při prořezávání prvních zoubků Charakteristický tvar očí využívající efektu „focal point“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace. 

Díky novému Lamaze klipu hračku snadno připevníte na dětskou postýlku, stříšku kočárku nebo k přenosné autosedačce Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček. U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. 

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN. 
Věk: 0m+ 
Rozměry: 10 x 10cm