položek:0
cena:0,- Kč
Tato sekce s dětské zboží obsahuje hračky pro všechny věkové skupiny. Najdete zde hračky pro holky i kluky. Oblíbené hračky jsou od značek MECCANO, LAMAZE či CLICKS nebo RC modely.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Vodní cirkus

Hračky » hračky pro nejmenší » od 6 m+ »

Vodní cirkus
Dostupnost: ARCHÍV
(staženo z prodeje)
Kód:27217
Značka:Manhattan Toy
Kategorie:Hračky
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: --------

Podobné zboží výrobce Manhattan Toy

Vrnící míček

369.00 Kč
Vrnící míček

Legrační jahoda

290.00 Kč
Legrační jahoda

Hrací panel Vodní cirkus nabízí řadu způsobů ke stimulaci a správnému rozvoji základních smyslů vašeho dítěte. Pomocí pružných výsuvných pásků jej bezpečně připevníte na postýlku tak, aby na ně vaše dítě snadno dosáhlo a zábava může začít. Vaše děťátko si může nejdřív zaskotačit spolu s rybkami, otáčet růžovou hvězdicí nebo protočit neposednou chobotničku. Vše přitom bude doprovázeno různými typy melodií a zvuků pro stimulaci dětského sluchu. 

Po zatažení za modrý kroužek na spodní straně se ozve melodie, která je nahrána speciální technologií Softronic, nedráždící dětský sluch. Způsobem, jakým se hrací prvky uvádí do pohybu si děťátko rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci pohybů. Hračka je vyrobena z kvalitního omyvatelného materiálu. U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. 

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN. 

Věk: 6m+ 
Rozměry: 30cm
Související produkty

Záhadný uzel

379.00 Kč