položek:0
cena:0,- Kč
Tato sekce s dětské zboží obsahuje hračky pro všechny věkové skupiny. Najdete zde hračky pro holky i kluky. Oblíbené hračky jsou od značek MECCANO, LAMAZE či CLICKS nebo RC modely.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Pantheon

Hračky » hry deskové » společenské hry »

Dostupnost: do 1-2 týdnů
Kód:MIN093
Značka:Mindok
Kategorie:Hračky
Záruka:24 měsíců
Vaše cena: 799.00 Kč
Původní cena:850.00 Kč
Sleva:6%

Podobné zboží výrobce Mindok

Černé historky 4

219.00 Kč
Černé historky 4

Černé historky 2

219.00 Kč
Černé historky 2

Agricola, Č-pack

85.00 Kč
Agricola, Č-pack

Turbulento

429.00 Kč
Turbulento

Agricola, Ö-pack

85.00 Kč
Agricola, Ö-pack

Nejnovější hra Michaela Tummelhoffera - autora her Sankt Petersburg a Doba kamenná. Starověké středomoří je oblastí velkého rozkvětu mnoha národů. A pro každý z nich je velice důležitá přízeň mocných bohů. Bohové z výše shlížejí na své národy a podporují jejich zdárný rozvoj. Na oplátku jim jejich národy přinášejí bohaté oběti a na jejich počest vztyčují monumentální sloupy. Zahrajte si za Řeky, Římany, Peršany nebo Egypťany. Je jen na vás, jak jednotlivé národy využijí svá období rozmachu a kdo získá přízeň jednotlivých bohů. Přeneste se na chvíli do velice zajímavého období starověku.

Rok vydání:
2011
Autoři:
Michael Tummelhofer
Výrobci:
HANS IM GLÜCK
Věk hráčů:
Od 10 let
Počet hráčů:
2 až 4
Doba hraní:
Dlouhotrvající hra - 60 až 120 minut

Starověké středomoří je oblastí velkého rozkvětu mnoha národů. A pro každý z nich je velice důležitá přízeň mocných bohů. Bohové z výše shlížejí na své národy a podporují jejich zdárný rozvoj. Na oplátku jim jejich národy přinášejí bohaté oběti a na jejich počest vztyčují monumentální sloupy. Zahrajte si za Řeky, Římany, Peršany nebo Egypťany. Je jen na vás, jak jednotlivé národy využijí svá období rozmachu a kdo získá přízeň jednotlivých bohů. Přeneste se na chvíli do velice zajímavého období starověku.

Po Petersburgu a Době kamenné nám firma Mindok přináší další počin samotného majitele vydavatelství Hans im Glück - hru Pantheon. Tentokrát se ocitneme ve starověku v oblasti Středomoří. Postupně vyrážíme do okolí největších starověkých měst. Snažíme se po cestě získat nějaké výhody a vzít to i skrz místa určená ke stavbě sloupů. Současně bychom neměli zapomínat na přízeň bohů a obětmi formou karet nebo stavěním chrámů si získávat jejich přízeň. Bohové nám pomohou při našich toulkách Středomořím nebo přinnesou jiné výhody.

Pantheon je hra plná náročných rozhodnutí, podstatnou roli v ní hraje náhoda. Oč pomaleji se hra na začátku rozjíždí, tím překvapivější se vám bude zdát její rychlý závěr. Jako obykle je hra graficky skvěle ztvárněná a pokud vám nevadí značná míra náhody ve hře, určitě Pantheon vyzkoušejte.

 
Související produkty

Carcassonne

499.00 Kč
20. století

499.00 Kč
Mondo

629.00 Kč