položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Dětské zboží výrobce - Deglingos

 
 
Připravuji produkty k zobrazení
deglingosDeglingos: tak trochu jiná značka...

Stejně jako je každé dítě originál, mají i originální hračky důležité místo v dětském světě. Proto bychom vám rádi představili NOVINKU, a to francouzské hračky značky Deglingos. Podmaní si děti, ale i dospělé svým nevšedním vzhledem. 

Kdo jsou Deglingos?

Jsou to veselé a bláznivě výstřední zvířecí postavičky, které mluví specifickým jazykem. Uslyšíte-li rozhovor ve zvláštním jazyce, jehož většina slov končí koncovkou -os, víte, s kým máte tu čest. Deglingos můžete najít v dětských pokojích, v parku, ve škole a někteří z nich dokonce řídí rychlé sporťáky. Každé zvířátko má své jméno a svoji roli. 

Hračky pro děti, které se chtějí odlišovat

Všechny výrobky značky Deglingos jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Jsou přísně testovány a vyhovují evropské normě EN71. Kolekce 2010 obsahuje desítky materiálů a přízí různých barev a povrchů, které činí každou hračku nenapodobitelnou. Nápadité zpracování společně s pečlivě vybranými odstíny barev nezahlcují smysly vašeho dítětem, ale přinášejí mu zklidnění a pohodu. Design hraček podněcuje v dětech fantazii a učí je, že bytosti reálného světa můžou mít i jiné podoby než na jaké jsou zvyklé.  

deglingosV kolekci najdete různé velikosti postaviček, od měkkých větších přes střední plyšová chrastítka až po mini textilní klíčenky. Prodávají se v různých kolekcích: Original, Kicks, Mini, Discovery, Baby nebo limitovaná edice Funky. Své místo si Deglingos našli nejen u malých dětí,  ale i mezi teenagery a dospělými. Kdo by nechtěl být originální? 

Podle našich tajných zdrojů vyhlásili Deglingos mezi sebou soutěž Deglinos Superstaros. Jsou napjatí, kdo z nich bude neprodávanější a nejoblíbenější hračkou na českém trhu. Bydlet budou v těch nejlepších obchodech českých měst.  Podpořte svoji osobnost originální hračkou. Nebojte se být sami sebou!

 

 
 
1
 
 
 
 
 
cena: 699.00 Kč
Déglingos Original Chikos
do 1-2 týdnů
Roztomilí plyšáci jsou vhodní jako vývojová hračka pro děti od narození, netradiční dárek nebo jako bytový doplněk.
 
 
 
 
 
 
 
199.00 Kč cena: 149.00 Kč
Přívěšek Milkos
1 týden
Veselé přívěšky s plastovým klipem vhodné k zavěšení na batoh, školní tašku nebo klíče.
 
 
 
 
 
 
1