položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Dětské zboží výrobce - Inatura

 
 
Připravuji produkty k zobrazení

InaturaTajemství hřejivých polštářků Inatura je jednoduché, jejich náplň tvoří pečlivě vybrané pecky třešní, které mají vyjímečnou schopnost akumulovat a po překvapivě dlouhou dobu vyzařovat teplo. Pro jejich nahřátí stačí pár minut v mikrovlnce a několik hodin hřejivého kouzla je odstartováno.

Společnost Inatura se sídlem v Belgii se již přes deset let specializuje na výrobu a distribuci přírodních wellnes produktů. Znovu uvedla v život starodávnou švýcarskou recepturu využívající blahodárných účinků třešňových pecek, které mají tak nečekaně prospěšné vlastnosti pro lidské zdraví a pohodlí. Novodobé hřejivé polštářky s třešňovými pecičkami jsou vhodné pro ohřívání v mikrovlnné troubě a získávají si tak místo v každé domácnosti. Tato jednoduchá, ale velmi úspěšná idea se velice rychle rozšířila nejen v Belgii a Nizozemí, ale také v dalších evropských zemích i za oceánem a nyní přichází také do českých domácností. Dnes již sortiment produktů Inatura zahrnuje škálu rozmanitých produktů pro profesionální i soukromé využití. Najdeme zde polštářky různých tvarů a rozměrů, podušky obohacené vonnými aromatickými oleji a řadu hřejivých plyšových produktů speciálně vyvinutých pro děti.

InaturaKvalitaVeškeré produkty Inatura jsou výsledkem vysokých měřítek kvality, které si pro sebe sám výrobce stanovil. Výrobní prostředí splňuje standardy ISO-9001 a je pod nepřetržitým dohledem oddělení rozvoje kvality. Hřejivé hračky Inatura jsou vhodné i pro ty nejmenší děti, plně vyhovují evropským bezpečnostním normám EN71 BS5665 a jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů.

Výhody peciček

  • Hřejivé polštářky velice snadno a rychle nahřejete v mikrovlnce nebo v klasické troubě.
  • Své blahodárné přírodní teplo vyzařují po několik dlouhých hodin.
  • Třešňové pecičky lze na rozdíl o podušek z obilných zrníček prát v pračce, peckám voda prostě nevadí!
  • V širokém sortimetu si vybere každý - od miminek až po seniory!
  • Polštářky jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů.
  • Použití peciček je neomezené, každý si najde svůj nejoblíbenější způsob.
  • Blahodárně působí na zdravotní potíže - bolesti zad, žaludeční a menstruační křeče, ztuhlá šíje...
  • Hřejivé polštářky za krk lze s použitím vonných olejů pohodlně využívat pro inhalaci a aromaterapii.
  • Když pecičky nachladíte v mrazáku, účinně působí jako hojivý chladivý obklad.
  • Všechny produkty Inatura se dodávají v krásném dárkovém balení, takže se výborně hodí také jako dárek.
 
 
1
 
 
 
 
 
cena: 230.00 Kč
Hřejivé polštářky různé velikosti, červené
do 1-2 týdnů
Hřejivé polštářky Inatura najdou své uplatnění v každé domácnosti Působí blahodárně při zdravotních potížích: uleví od bolestí břicha nebo zad, pomohou při menstruačních bolestech, odblokují...
 
 
 
 
 
 
 
469.00 Kč cena: 399.00 Kč
BELLY BABY, hřejivé plyšové hračky pro miminka
do 1-2 týdnů
výprodej - V bříšku nosím hřejivý poklad, polštářek plněný lněnými semínky. Ulevím ti od bolestí bříška, vyhřeju postýlku, aby ses cítil jako v bavlnce, a můžeš si se mnou hrát a skotačit do...
 
 
 
 
 
 
1