položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1208
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Dětské zboží výrobce - OK baby

 
 
Připravuji produkty k zobrazení

OK baby navrhuje dětské zboží, které co nejlépe vyhoví potřebám rodičů a dětským snům. Potřeby ke koupání, hygienické a bezpečnostní, praktické a funkční čímž pomáhá rodinám s malými dětmi užít si v bezpečí každou společnou chvíli kdekoliv jste. Bezpečí a to obzvláště na cestách při jízdě na kole. Miliony maminek a tatínků věří OK baby, protože nabízíme užitečné a praktické nápady již více jak 30let. 

MADE IN ITALY 
Skutečná italská kvalita je pouze taková, která je zde také vyrobena. OK baby vždy zaručuje nejvyšší standardy ve spolehlivosti a bezpečí. Především pro choulostivé požadavky dětí a novorozenců. Při tomto vývoji hledáme nové a inovační produkty. OK baby nedávno rozšířil svoje prostory otevřením nejmodernějšího vývojového centra s 8000 čtverečními metry vnitřního prostoru.

 
 
1
 
 
 
 
 
170.00 Kč cena: 155.00 Kč
Nočník RELAX, tmavě modrá
skladem
Anatomický tvar zaručuje správné sezení při čekání na první "úspěch" vašeho dítěte. Nočník velmi precizního provedení, kvalitní plast, sedací část je jemně zdrsněná.
 
 
 
 
 
 
 
1 250.00 Kč cena: 500.00 Kč
OK Baby stojan na vaničku/přebalovací pult
do 1-3 týdnů
Praktický stojan včetně protiskluzové podložky, velmi užitečné. Výprodej skladu
 
 
 
 
 
 
 
319.00 Kč cena: 280.00 Kč
Box na vanu CORALL
do 1-3 týdnů
Každé koupání je určitě pro vaše dítě i pro vás neopakovatelným zážitkem. Zatímco si vaše dítě užívá hodně zábavy, cáká kolem sebe, dělá vlny, plní vanu hračkami a lahvičkami, vy nemáte žádn...
 
 
 
 
 
 
 
460.00 Kč cena: 410.00 Kč
WC redukce DUCKA
do 1-3 týdnů
Náročná technologie výroby zajištuje maximální pohodlí a bezpečí. Gumová podložka zabraňuje klouzání po velkém záchodovém prkénku.
 
 
 
 
 
 
1