položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Dětské zboží výrobce - OK baby

 
 
Připravuji produkty k zobrazení

OK baby navrhuje dětské zboží, které co nejlépe vyhoví potřebám rodičů a dětským snům. Potřeby ke koupání, hygienické a bezpečnostní, praktické a funkční čímž pomáhá rodinám s malými dětmi užít si v bezpečí každou společnou chvíli kdekoliv jste. Bezpečí a to obzvláště na cestách při jízdě na kole. Miliony maminek a tatínků věří OK baby, protože nabízíme užitečné a praktické nápady již více jak 30let. 

MADE IN ITALY 
Skutečná italská kvalita je pouze taková, která je zde také vyrobena. OK baby vždy zaručuje nejvyšší standardy ve spolehlivosti a bezpečí. Především pro choulostivé požadavky dětí a novorozenců. Při tomto vývoji hledáme nové a inovační produkty. OK baby nedávno rozšířil svoje prostory otevřením nejmodernějšího vývojového centra s 8000 čtverečními metry vnitřního prostoru.

 
 
1
 
 
 
 
 
170.00 Kč cena: 155.00 Kč
Nočník RELAX, tmavě modrá
skladem
Anatomický tvar zaručuje správné sezení při čekání na první "úspěch" vašeho dítěte. Nočník velmi precizního provedení, kvalitní plast, sedací část je jemně zdrsněná.
 
 
 
 
 
 
 
319.00 Kč cena: 280.00 Kč
Box na vanu CORALL
do 1-3 týdnů
Každé koupání je určitě pro vaše dítě i pro vás neopakovatelným zážitkem. Zatímco si vaše dítě užívá hodně zábavy, cáká kolem sebe, dělá vlny, plní vanu hračkami a lahvičkami, vy nemáte žádn...
 
 
 
 
 
 
 
460.00 Kč cena: 410.00 Kč
WC redukce DUCKA
do 1-3 týdnů
Náročná technologie výroby zajištuje maximální pohodlí a bezpečí. Gumová podložka zabraňuje klouzání po velkém záchodovém prkénku.
 
 
 
 
 
 
1