položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Dětské zboží výrobce - Oxe

 
 
Připravuji produkty k zobrazení

Ve světe značku OXE není třeba představovat. Stala se specialistou na CCTV systémy rozšířené především na americkém trhu, kde způsobila doslova BOOM v oblasti DOME kamer, které nahradily v dnešní době již zastaralé klasické typy. Značka OXE tímto typem kamer vyřešila neustále se prohlubující problém a to stížnosti americké společnosti na ztrátu soukromí doslova na každém kroku. Moderní design kamer dokonale zapadá do rázu měst, kde oproti předchůdci nepůsobí dotěrným dojmem. OXE ovšem nejsou pouze DOME kamery. V sortimentu značky nalezneme i širokou škálu BOX kamer, Mini kamer, Anti-vandal kamer, kamer odolných počasí, Baby monitorů, záznamových zařízeni DVR a mnoho dalších.
Značka, zakládající si především na vysoké kvalitě svých produktů a nadstandartní péčí ke svým zákazníkům, se nyní poprvé představuje na českém trhu.

 
 
1
 
 
Obsahuje video ukázku.
 
 
 
5 300.00 Kč cena: 2 980.00 Kč
Bezdrátová otočná kamera, dětská chůvička
do 1-3 týdnů
Barevný LCD TFT displej 2,5“, 380TV řádků 9IR diod pro noční vidění. Noční vidění na vzdálenost max. 5 m, dosah max. 100m v otevřeném prostoru, zabudovaný mikrofon v kameře, dálkové ov...
 
 
 
 
 
 
1