položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Dětské zboží výrobce - Pic indolor

 
 
Připravuji produkty k zobrazení

Pic Indolor ja značkou výrobce Artsana, která se specializuje na vysoce kvalitní inovativní produkty určené ke zjednodušení každodenního života. Pic Indolor je symbolem Artsana "s úspěšnou historii v oblasti technologií a výzkumu. Úspěch značky PICindolor začal v roce 1958, se zavedením prakticky bezbolestné injekční jehly s unikátními vlastnostmi. V průběhu let tento úspěch přinesl specializovaný sortiment kvalitních výrobků, vyrobené z automatizovaných výrobních zařízení. Dnes je PICindolor lídrem na trhu v Itálii. S obratem více než 100 milionů eur a rozsáhlý sortiment výrobků. Firma já známá a její výrobky jsou k dispozici ve více jak 80 zemích.

 
 
1
 
 
Obsahuje video ukázku.
 
 
 
cena: 309.00 Kč
Digitální teploměr s pružnou sondou VedoPremium
skladem
Vedo Premium je inovativněnavr žený digitální teploměr s ohebnou sondou. Pro praktické použití, v př ípadě horečky je vybavený duálním alarmem – z vukovým i vizuálním. Čas měření je je...
 
 
 
 
 
 
1