položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Dětské zboží výrobce - Meccano

 
 
Připravuji produkty k zobrazení

MECCANO stavebnice od 8 letMECCANO stavebnice od 2 letMECCANO stavebnice od 4 letStavebnice MECCANO nabízí Vašim dětem opravdový zážitek z tvorby vlastních modelů. Stavebnice jsou řazeny do různých skupin dle své složitosti. například jednoduché modely Kids Play zvládnou děti od dvou let a proti tomu jsou zde stavebnice z řady MULTI MODELS kdy jsou samotné modely dálkově řízené. Sestavit si můžete model motocykl, letadlo, nebo RC auto.

Děti si zdokonalují motorické schopnosti kdy musí jemně a přesně skládat jednotlivé součástky. Zároveň se tak velice snadno osvojí základy mechaniky a fyziky.

Vše začalo roku 1898 v Liverpool. V malé dílně kde Frank HORNBY vymyslel pro své děti úplně první dílky ze šroubů a matek. Tento systém je dnes mezinárodní značkou známou jako MECCANO. Frank HORNBY patentoval jeho systém montáže z šroubků a uvedl na trh jeho první set pod názvem « Mechanics Made Easy ». Značka MECCANO spatří světlo světa v roce 1907. 

MECCANO stavebnice od 7 letPrvní MECCANO továrna byla otevřena v Liverpool v roce 1907. Tato byla později nahrazena dalšími továrnami, které dovolili vyšší výrobní kapacity pro zachycení velké poptávky. V roce 1912 díky pevné celosvětové značce spouští MECCANO další dvě nové výrobní prostory v Berlíně a Belleville. 

Následovaly další továrny a v roce 1951 bylo vyrobeno více jak 500 000 MECCANO setů.

 
 
1
 
 
 
 
 
299.00 Kč cena: 149.00 Kč
Kovová stavebnice Multi Models - Bugina
skladem
Dílků 81, 8r+, s touto stavebnicí můžete sestavit 2 různé modely. Výborná kombinace plastu a kovu. S touto modelovou řadou vytvoříte technicky dokonalé modely.
 
 
 
 
 
 
1