položek:0
cena:0,- Kč
Velký sortiment dětského zboží, kterým potěšíte Vaše dítě i sebe. Kočárky, autosedačky, dětský nábytek, hračky, dětský pokoj, dřevěné hračky, přebalovací pult, dětské postýlky a další dětské zboží.
hlavní strana články křestní jména mateřské školy
hračky, dětské zboží, kočárky, chůvičky: 1176
video ukázky: 166 , dokumenty a manuály: 429 ,
obrázky: 21731 Co nejvíce hledáte?, Archív
 
 
 
 
 

Dětské zboží výrobce - Toys Lander

 
 
Připravuji produkty k zobrazení

Téměř každý si může vzpomenout na svou oblíbenou hračku, ať už to byl roztomilý plyšový medvídek s roztrhanýma ušima, nebo statečný dřevěný vojáček. Toys lander kombinuje tyto nádherné vzpomínky a tvoří hračky snů Vašeho dítěte. Naše hračky byly navrženy nejen s respektem k dětským touhám, ale také, aby jim pomáhaly učit se a růst.

Kroužící a kousací včeličky, chrastící kamarád kačer a blázniví kamarádi z džungle. Každé malé dítě si pro sebe může vybrat perfektní hračku. Kamarád z oceánu s bublinkovými zvuky udělá z každé koupele báječné dobrodružství. Ve společnosti hladového krokodýlka se každá večeře stane báječným zážitkem. Zábavný chrastící kámoš může být kamarádem na výletech Vašeho dítěte. Uklidňující melodie Baby hudebního mobilu pomůže Vašemu dítěti usnout a mít barevné sny pod ochranou rozkošných přátel z džungle. Nejmladší děti mohou zažít legraci se zábavnými rojícími se včeličkami.

Malí geniové budou lákáni naší veselou housenkovou knížkou a mnohým dalším! Toys Lander nabízí nádherné hračky, které rozjiskří dětskou představivost a překvapí je fascinujícími magickými zvuky. Obohacují dětský vývoj podněcováním dotyku různých příjemných látek. Jsme si zcela vědomi faktu, že hračky jsou nejvýznamnějšími přáteli doprovázející Vaše děti každodenními rozmanitými situacemi. To je proč nejsou jen funkční, plné barev a zvuků, ale také roztomilé a hebké, perfektní pro objetí. Doufáme, že zaujmou zvláštní místo v srdíčku Vašeho děťátka.

 
 
1
 
 
 
 
 
350.00 Kč cena: 199.00 Kč
Miluji puzzle - džungle
skladem
Otevřete tuto kouzelnou knížku a vytvořte přítele svých snů z džungle. Ve vnitřních kapsičkách Vaše dítě najde barevné části těla, které mohou být připevněné uprostřed knihy suchým zipem.
 
 
 
 
 
 
1